Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2020. július 20.

Kategória:   Sminkek szájra

Tartós ajakrúzs

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lory

2014. augusztus 8.

Anno barátnőmtől kaptam egy ilyen rúzst.Matt finisű,aránylag nehezen kenhető rúzs volt,sosem lett a kedvencem de 4 csillagot megérdemel mert valóban extra tartós volt,letörölni vagy javítani is alig lehetett:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Pampilla

2013. szeptember 1.

Nekem a 335-ös Haselnut árnyalat volt meg.A 90-es évek közepén lehetett kapni,tényleg nagyon tartós volt,de borzasztó száraz állagú,én állandóan nyalogattam emiatt a szám,és így a belső részén hamarabb le is jött.Elég furán nézhettem ki vele,mivel ez egy sötétbarna árnyalat volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 1.