Maybelline

Ár:   6210 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: funcsika, Módosítva: 2024. február 20.

Kiszerelés:   7,7 ml

A márka első színezett szempilla primere az extrém hosszúság és ápolás érdekében. Felerősíti és meghosszabbítja a szempillaspirálok hatását.

Soft Black árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsofi_l

2024. május 17.

Sajnos abszolút nem kompatibilis a pilláimmal. Összeragadnak/összeállnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

Sajnos abszolút nem kompatibilis a pilláimmal. Összeragadnak/összeállnak tőle.

széva

Korcsoport: >54
2024. április 6.

Gondoltam teszek egy próbát vele, de ellennék nélküle. Az essence olcsó primere nekem látványosabb hatást hoz. Azért el fogom használni mert nem annyira rossz és az alsó pillákra magában is elég, de valahogy többet vártam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 6.

Edd@

2024. április 6.

A termék maga lehet, hogy jó és csak az én technikai tudásom kevés ehhez. Szempillaspirállal együtt használva ronda, csomós és kőkemény eredmény lett a vége. Dúsít, tehát van haszna.
Gyorsan lemostam, nehogy letörjenek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 6.

Gyorsan lemostam, nehogy letörjenek a pilláim.

Lina14

2024. február 27.

Közepes-sötét szürke árnyalata van, én nem vettem észre hogy hosszabbítana, inkább a sűrítésben segít, de kell hozzás szempilla fésű vagy egy tiszta szempilla spirál kefe, mert bontani kell ha egytt használjuk más sima spirálokkal, így elég sok termék kerül a pillákra egyszerre.
Ez önmagában nem igazán szárad le, a fölé felvitt spirál szárítja le a 2 réteget, de sokáig kell várni, amíg szemüveget fel lehet venni, mert sokáig ( percig is akár) össze lehet kenni a lencsét.
Nem vettem észre, hogy segített volna megtartani a pillák ívét, inkább a sok termék lehúzza nap végére a pillákat. Referenciának a sima sky high és fan effect spirálokat használtam vele ugyanabból a márkából.
Nem igazán vált be, csak egy extra lépés amire lehet annyira nincs is szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

Harmat

2024. február 18.

Az utóbbi időben rengeteg szempillaspirált megvettem, most ez a mániám. Mást nem használok, negyven felé kell ez a csepp kis tuning Messze a legjobban ez a primer teljesített magában. Nem lett tőle 'kemény' a szempillám, a színe természetes és olyan pillákat gyártott ami nekem nincs is. Be fogok tárazni ebből, mert ha egyszer nem lesz, nagyon fogom sajnálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 18.

horvathszabinaa

2024. február 16.

Próbáltam a sima, rózsaszín sky hight is, ami nekem abszolút nem vált be, na de ez!
Lényegében csak önmagában használom, ha megszárad sem rakok rá sima szempillaspirált, mert telejsen felesleges. Gyönyörű pillákat csinál, a kefén rögtön felbontás és első használat után sem kerül rá sok fölösleges anyag. Nagyon vékony rétegben is tudom applikálni, ellenben a rózsaszín változatával.
Kényelmes viselni, szebb, természetesebb a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 16.

Kényelmes viselni, szebb, természetesebb a végeredmény.

Vanília

2023. december 27.

Ugyan színezett primerről beszélünk, de teljesen jól működik önmagában is, sőt nekem valahogy csak úgy jön be, nekem túl sok még egy "normál" spirál rétegeket rávinni. Valahol kedvelem, mert nem maszatolódik és primer létére túlteljesít, mégsem nyúlok érte sűrűn. Ezért valószínűleg nem is fogom újravenni. Ezzel együtt négynél kevesebb csillagot szerintem semmiképpen nem érdemelne, annál jobb termék:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 27.

brizsitke

2023. december 12.

Csodaszer, állandó lakója lett a piperepolcomnak. Érdekes, hogy a sima spirál verzója nem jött be, de az alap azt tudja amit kell; tart, emel, szétválaszt és talán hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 12.

kancso

2023. november 12.

Nekem valahogy nem az igazi. Nagyon sok festéket vesz fel, és nehéz vele dolgozni. Tény, hogy van hatása, kicsit ilyen műszempilla szerű ezzel alapozva. Viszont könnyen csomósodik, és összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 12.

Liza210713

2023. szeptember 8.

Lehet én vagyok a béna, de nekem sokkal csúnyább lesz a végeredmény, ha ezt is használom:(. Összetapasztja a pilláimat, csomósodóik, sok festéket vesz fel.. Többször adtam már esélyt neki más-más technikával felkenve, de sehogy se volt számomra szép. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 8.