Maybelline

Ár:   6210 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: funcsika, Módosítva: 2024. február 20.

Kiszerelés:   7,7 ml

A márka első színezett szempilla primere az extrém hosszúság és ápolás érdekében. Felerősíti és meghosszabbítja a szempillaspirálok hatását.

Soft Black árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kancso

2023. november 12.

Nekem valahogy nem az igazi. Nagyon sok festéket vesz fel, és nehéz vele dolgozni. Tény, hogy van hatása, kicsit ilyen műszempilla szerű ezzel alapozva. Viszont könnyen csomósodik, és összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 12.

Liza210713

2023. szeptember 8.

Lehet én vagyok a béna, de nekem sokkal csúnyább lesz a végeredmény, ha ezt is használom:(. Összetapasztja a pilláimat, csomósodóik, sok festéket vesz fel.. Többször adtam már esélyt neki más-más technikával felkenve, de sehogy se volt számomra szép. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

Bb.Sophie

2023. július 15.

Kicsit átverésnek éreztem, de egy ismerősöm szerint nagyon jó, hát megvettem. Szürkés-barnás színe van, a keféje ugyanolyan mint a spirál társának, keskeny és felxibilis, könnyű vele dolgozni. Nagyon sok festéket vesz fel, vigyázni kell hogy ne legyen már ez a primer csomós, mert akkor a pillák sem lesznek szépek.
Szempillagöndörítő + ez + a fekete tubusos Sky High tényleg döbbenetes pillákat csinál, hosszú idő óta az első szempillaspirál ami meg tudott győzni. Azért 3 csillag mert nem érzem feltétlenül kihagyhatatlannak ezen az áron. De az tény, hogy van hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 15.

BBla

2023. június 23.

A L'Oreal Very Different Unlimited vízálló (kék) spirálja után kellett valami hasonlóan jó megoldást találnom, mert nekem az volt A szempillaspirál, de sajnos megszűnt. Hosszas utánaolvasás utána erre esett a választásom. A Rossmannban márka Jocker +10% kedvezménnyel teljesen rendben van az ára. Eredetileg a Sky High barna színű spirálját kerestem, de a világon nem volt, hát őt választottam. Nem akartam ördögfeketét, mert világos a hajam is, a szemöldököm is. Összességében megkedveltem. Nem alapozónak használom, hanem ez maga a spirál, amit viselek. A számomra a színe is rendben van, mivelhogy barnát kerestem, ez meg olyan szürkés fekete. Ha nagyon izzasztó edzésre megyek, akkor estére lekenődik belőle valamennyi, de sima munkanapon kibírja a 10 órát is. Esőben vagy sírás közben nem teszteltem még, de egyébként semmi gondom nincs vele. Nem vízálló, így akár szappannal is le tudom szinte teljesen mosni. Azért nem kap 5*-ot mert nem túl régen használom, így várnék még 1-2 hónapot a végleges értékeléshez. Primerként soha nem használtam, így erről a funkciójáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 23.

Lovemakeup

2023. május 4.

Nagyon megörültem, hogy végre kapható színezett szempillaspirál alap, így be is szereztem a Rossmannban kedvezményesen. Nagyon sok jó vélemény van itt a krémmánián róla, nekem azonban egyenlőre nem túl jók a tapasztalataim.
Nekem is sok festéket vesz fel, és összetapasztja a pilláimat egy vékony rétegben is,így mire viszem fel a sima spirált már kb. pókhálós az egész. Nem látok amúgy nagy változást, ha a két terméket együtt használom.
Majd updatelek, hátha tényleg várni kell, hogy el kezdjen beszáradni+ lehet csak én vagyok béna a használatában.
Egyenlőre 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 4.

Egyenlőre 3 csillag.

k.boglarka

2023. május 3.

Az elején nagyon összetapasztotta a pilláim és borzalmasan sok festéket is vitt fel. Így hogy már száradt be egy fokkal jobb, viszont nem csinál semmi extrát a pilláimmal a spirál előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

Annie25

2023. április 17.

Szuper termék! Nem gondoltam, hogy valaha le fogom cserélni a Lancome szempillaspriál primeremet és spirálomat, ráadásul töredék áron tudok majd egy szuper primert venni. Nagyon jó alap a sky high spirálnak, nálam gyönyörű a végeredmény. Az alsó szempilláimra csak ezt kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 17.

mandarin

2023. április 16.

Igazán jó termék, nekem tökéletes primer. Gyönyörű szépen ível, dúsabbá teszi a pillákat, nem potyog és nem kenődik. Az alsó pillasorra én csak ezt használom, a felsőre spirált is. Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 16.

Yubiri

2023. április 6.

Szeretem, hétköznapokon önmagában használom 1 rétegben, mert olyan mint egy normál szempillaspirál.
Primerként alkalmazva jobban kiemeli a műszempilla hatást.
Ez a primer megemeli a pillákat, nekem ezzel van a legnagyobb bajom, hosszú és dús pilláim vannak, de elég egyenes, emiatt nem találtam még meg a megfelelő spirált, ami szép ívet ad. Ezzel a termékkel nagyon könnyű ezt a hatást elérni.
Nem irritál és nem is potyog a szem alá a nap végére, nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 6.

Primerként alkalmazva jobban kiemeli a műszempilla hatást.
Nem irritál és nem is potyog a szem alá a nap végére, nagyon tartós!

ggsmgy

2023. március 17.

Önmagában is jó szempillaspirálnak na de persze kell rá az igazi. A primerek nagyon fontosak szempilla esetében is.

(kb 17-18 éve jött ki a Loreal két végű spirálja arra esküdtem hosszú évekig a mostaniak annyira már nem jók mint azok voltak, de lényeg hogy a Lorealnal már akkor rájöttek mennyire fontos az alap a rendes spirál alá)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.