Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, Módosítva: 2014. január 29.

A hosszabbított kefe mindegyik szempillát külön-külön von be egyesével minden szögből.
A rugalmas képlet kihívóan hosszú szempillákat eredményez.
A B5 Pro-Vitamin képlet kondicionálja és szabadalmaztatott fekete ragyogással vonja be a pillákat.

Kontaktlencse-viselőknek egyaránt alkalmas. Szemészetileg tesztelt.

Pr. Nóra

2014. január 21.

Sajnos csak egyszer tudtam megvenni, utána valahogy sehol nem találtam meg.. Nekem tökéletesen megfelelt, az én rövid, nem túl dús szempilláimat is csodássá varázsolta. Nem kenődött, nem pergett, tökéletes volt! A keféje hasonlít egy Estée Lauder spirálléra, amit egyszer használtam, csak nem tudom mi volt annak a neve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.