Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boriskajuliska, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:   0,25 g

Tartós géles szemceruza, mely azonnal kiemeli és nyitottabbá varázsolja a tekintetet.

Kamea

2020. április 21.

Én már csak nude (nem fehér) szemceruzákat használok a vízvonalamra és a belső szemzugba, hogy ezáltal is minél inkább nyissam a tekintetemet.
A fehérben lilán irizáló változata van meg, ami belevisz egy kis izgalmat és tompítást a fehérbe, megtörve annak világító fényét. Tervezem más színben is beszerezni.
Kissé túlárazott, de kicsinyes dolog lenne emiatt pontot levonnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 21.

Kissé túlárazott, de kicsinyes dolog lenne emiatt pontot levonnom.

Boriskajuliska

2019. november 28.

2 színben vásároltam meg a 4-ből (külföldön 5 létezik) a barackos ill. a lilás szín. A ceruzával harmonizáló sötétebb árnyalattal kihúzom a külső pillatövet, a vízvonalra és a belső szemzúgba használom ezzel szépen kinyitva a szemeimet. Szép fényes és meglepően jól látszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.