Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. május 12.

Kiszerelés:   6,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Szájfények intenzív ragyogással. Nem ragad, méznektár formulája táplálja az ajkakat.

Shine és Crystal finisben kapható

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Formidable

2020. augusztus 9.

(2019. április 24.)
A Shine szájfények közül a 130-as Gleaming Grenadine árnyalatot vettem meg akciósan, 1000 Ft-ért (vagy talán még annyi sem volt). Élénk piros maga a szájfény, benne pedig kis rózsaszín csillámok látszódnak a tubusban (sajnos az ajkaimom már nem láttam őket). Az applikátor szuper, rövid, tömzsi, szépen lehet vele felvinni a szájfényt, ami klasszikis szájfény állagú és illatú. Felkenve inkább egy mélyebb pirosnak hatott a színe, de igazából durván nem színez - az ajkaim alap színét sötétítette és tette pirosasabbá, úgyhogy nem túl extrém, a hétköznapokra is alkalmas, sőt, rúzs fölé is fel lehet vinni, csillogást kölcsönöz neki, a rúzs alapszínét pedig minimálisan sötétít. Önmagában egyébként engem nem fogott meg a színe, a tubusban valahogy sokkal szebbnek tűnt, mint az ajkaimon, és teljesen más színre is számítottam.
Néhány falatnyi könnyű étkezés és ivás után szinte azonnal nyomtalanul lejött, ahogy az sok szájfényre jellemző.
Azt nem tapasztaltam, hogy szárítana, sőt, nekem kifejezetten kellemes, hidratált érzést nyújtott.
Összességében nem rossz, de semmi nagy durranás, egynek elmegy, viszont pont emiatt az eredeti árát nem éri meg szerintem, 1000 Ft-ért elment, többet nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

(2019. április 24.)

Katalina01

2020. május 28.

Szerintem csodálatos termék. Én is akciósan vettem, és maximálisan elégedett vagyok. Imádom a szájfényeket. Ezek a cuccok ténylegesen minden igényt kielégítenek, enyhe szín, diszkrét csillogás. A shine candy, a crystal hússzínű. Ok, tartósság nem 10/10.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Lina14

2019. április 20.

leárazva találtam a 215 one shine day - t, arany csillámos középpink árnyalata van. valóban szépen pigmentált, eyg rétegben is kivehető a színe. az illata egy picit kellemetlen, de nem vészes, elillan felvitel után. állaga vaskos, ragacsos, amiatt viszonylag hamar kopik, de kcsit hidratáló érzést is ad. mivel ez egy csillámos árnyalat, én érzem a bogyókat amikor összedörzsölöm az ajkaimat, de nem vészes. a lemosás viszont egy glitterbomba. 2 nap után tűntek el végleesen ar arcomról. minden egybevetve szép szájfény, de nem a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

LindaLine

2018. szeptember 6.

Meglepően tartós és pigmentált. Nagyon szép a finish-e. Én a 115-ös Glorious Grapefruit színt választottam ami egy üde nappali smink tökéletes kiegészítője.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

1999

2018. augusztus 24.

Nekem a crystal-ból van meg a 210 Striking Peach árnyalat. Leakciózva vettem 1400-ért, ami megérte. A színe gyakorlatilag láthatatlan, de nem is akartam erős színűt. Egy igazi hétköznapi szájfény, amit mindenhet illik. Felkenéskor szép fényes és - ami nálap abszolút pozitívumnak számít - apró csillámok vannak benne. Többször is előfordult már, hogy találtam egy szép, visszafogott színű szájfényt de nagy csillámok voltak benne, ami nekem nem tetszik. Kellemes, édes illata van ami felkenés után már nem érezhető. Nem ragad és nem is szárítja a számat, sőt, egy picit mintha még hidratálna is. Szeretem használni, ha reggel rohanásban vagyok, akkor ezt szoktam a táskámba tenni. A tartósságáról nme tudok sokat mondani, mert nem fogyeltem, de az igaz, hogy nem marad fenn túl sokáig, de figyelembe véve, hogy ez egy szájfény és nem egy tartós rúzs, szerintem ez megbocsájtható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Kayla

2018. március 14.

Kezdem a pozitívumokkal: A Crystal finisből van meg a One Shine Day árnyalat, aminek nagyon tetszik a színe, és szép - bár apró - arany csillámok vannak benne. Ráadásul nem ragad! A csomagolása is nagyon tetszik, ugyanolyan a tégelye, mint a Fit me korrektornak. A felirat nem kezdett el lekopni (legalábbis még), ami nekem hatalmas pozitívum.
Az illata a dinnye ízesítésű Orbit rágóra emlékeztet, ami engem személy szerint zavar, mert mindig is utáltam azt a rágót. Másoknak viszont kellemes lehet.
A tartóssága nem kevés kivetnivalót hagy maga után- kb fél óra alatt eltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

A tartóssága nem kevés kivetnivalót hagy maga után- kb fél óra alatt eltűnik.

Banszky

2018. február 25.

Nem ragad (!!),szép színe van (én halványrózsaszínt választottam,szinte átlátszót szerettem volna így számomra tökéletes. Nyilván evés-ivást és hosszú órákat,csókcsatákat nem bír ki de gondolkozzunk már egy kicsit. Hogy bírná bármi is ami a szánkon van?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

daisydream

2018. február 15.

Semmi szìne nincs,ragad, kb. 15 percig marad a számon,de legalább egy napra kiszárìtja. Csak azért használom el, mert utálok kidobni bármit is, és irritaciót végülis nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

KisHeni

2017. május 14.

Most joy-napokon vettem meg a 120 Pink Shock árnyalatot a leggyönyörűbb baby pink szín amit eddig láttam. Az ára horrorr, de így kedvezménnyel elviselhető volt. A csomagolása és az aplikátora is rendben van könnyű a felvitele és szép intenzív a színe evés ivás nélkül nekem több mint két órát kibír. Több árnyalatot és ezt is újra fogom venni, persze csak így kedvezményesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

skin

2017. április 10.

Talán kezdeném a pozitív tulajdonságaival amiért megvettem. Az első szájfény ami nem ragad mégha széles az idő akkor sem ragad bele a hajam. A másik,hogy jól hidratál. A színei szépek,de ez természetes,azonban a tartóssága hagy kivetnivalót. Nálam max . fél óra és olyan mintha az ajkaim beszippantanák. Mégis az első két pozitívum miatt az mondom kuponnal megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.