Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2015. február 10.

Intenzív, krómfényű, krémes textúrák, izgalmas színes vonalak, szemhangsúlyok kialakításához ideális választás. Könnyen satírozható, tartós termék.

4 színben érhető el

Leander

2017. január 23.

Nekem nem jött be - túl puha, kenődik, nem tartós és nehéz vele szép vonalat húzni, viszont a hegyező durván szétforgácsolja. Irritációt nem okozott, szép színekben kapható, de mivel használni nem nagy élmény, így nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Catn0va

2016. szeptember 20.

Tegnap vettem akciósan, 1150 Ft-ért, mert kifutó termék. A Purple Light árnyalatot választottam. Az állaga megfelelő, szép a színe, de a vízvonalon nem igazán megfelelő és tartós, inkább a pillák tövénél látszódik hosszú távon. Összemértem a Bourjois: Purple Night szemceruzájával és számomra a Bourjois-os jobb, bár igaz, vízvonalon az sem remekel.
Alapvetően nem bántam meg a vételt, de jobbra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Alapvetően nem bántam meg a vételt, de jobbra számítottam.

Mandel

2016. április 9.

Szeretem a Maybelline smink termékeket, remélem ebben sem fogok csalódni. A bolti teszt alapján csodás és tartós a színük, jól lehet velük dolgozni, siklik a bőrön. Én a zöldet vettem meg.

Sajnos nem használom, ezért feltettem eladásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

Sajnos nem használom, ezért feltettem eladásra.

Vestara

2015. május 18.

Tartós, vibráló, élénk szín, imádom. Ha tényleg nem gyártják már, akkor sürgősen szerzek be még belőle pár darabot, ha találok....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Abigail986

2014. december 17.

A sima feketében sajnos csalódtam,lehet,hogy van benne valami allergén,amit nem bír a szemem.Talán kipróbálom ezt is,de nem vízvonalra,az biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

nagyheni92

2014. november 15.

Nekem a türkiz kék van meg! nagyon régóta kerestem egy ilyen türkizt és nagyon megvagyok vele elégedve. Puha és tartós és nagyon jó a színe is! :-) És nem kell sűrűn hegyezni! És az ára is tökéletes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Kimi

2014. november 3.

Már nagyon régóta vágyom a Purple Light-ra és végre hozzám is eljutott! A sok pozitív teszt és vélemény, amit olvastam beigazolódott. Tipikus Maybelline termék: gyönyörű szép vibráló szín, könnyű eldolgozhatóság, tartósság. Mindent megteszek, hogy a legminimálisabb termék vesszen kárba a hegyezés során, bár tusként szeretem leginkább használni. Számomra ugyanakkora szerelem, ha nem nagyobb, mint a Color Tattoo-k, ezért csak javasolni tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

nemethanna1

2014. október 14.

Glamour-napi kuponnal vettem meg a türkiz árnyalatot. Óriási reményeket fűztem hozzá, szinte csak jókat hallottam róla, de csalódnom kellett. Nagyon szépen / erősen pigmentált, de nálam egyáltalán nem bizonyult tartósnak. Egy-két óra elteltével az alsó vízvonalon teljesen elkenődött, nap végére pedig szinte eltűnt.
Azért adok majd neki még egy esélyt, lehet csak a BB krém, amit használtam nem jött be neki, vagy esetleg én fogtam ki hibás terméket... Mindenesetre örülök, hogy nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

javgke

2014. június 5.

Turquise Vibe... tetszik, hogy ennél a ceruzánál végre a zöld szín dominál. Gyönyörű metál árnyalat, szuper állaggal (gélszerűen siklik). 26 fokban teszteltem, 8:30-23:00 között, BKV, bevásárlás, cipekedés, gyaloglás, munka. Alul-felül szinte tökéletesen fennmaradt, vízvonalon is minimális a kopás. Mondanám, hogy megveszem más színben is, de szerintem ugyanebből szerzek be majd utánpótlást egyszer. Igazi szerelem ez a szín, állag és tartósság, utólag már az árát sem sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Dana1983

2014. április 12.

Már régen meg szerettem volna venni a türkiz színű ceruzát, de az ára visszatartott. Most viszont a Glamour kuponnal megvettem. Hihetetlen ez a cerka, még sosem találkoztam ilyennel. Nagyon pigmentált és fényes, irizáló és nem hogy nem kopik le a nap végére, hanem este alig lehet lemosni. Az, hogy rettentően puha jó is, meg nem is, mert könnyen kenhető, de elég gyorsan fogy. Egy kicsit féltem a hegyezésétől, mert nem fa a burkolata hanem műanyag, meg túl puha a bél is. Na, de nem volt semmi baj vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Peg/Ppg-19/19 Dimethicone, C20-40 Alcohols
Szilikonok: Cyclopentasiloxane

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.