Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Evelyn7, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Az intelligens Tip ecsettel könnyű felvinni nincsenek rendetlen vonalak. Kenődésmentes mely akár 16 órán keresztül tart.

3 árnyalatban kapható: matt, szatén és glitter

vorosroka

2020. október 29.

Életem legrosszabb szemhéjtusa. Teljesen merev az ecset, így olyan érzés, mintha egy gombostűvel vinnéd fel a terméket. Vagy kb ugyanazt az eredményt lehet elérni akkor is, ha a tusba fogpiszkálót mártunk és azzal húzzuk a tusvonalat.
Nehéz vele egyenletesen dolgozni, de ha plusz réteget vinnél fel, akkor lekapja a korábbi réteget, darabokban válik le.
Azért értékeltem mégis 3*-ra, mert mikor elsírtam magam az eredménytől, akkor sem jött le, elég tartós. Valamint ha csoda folytán fel tudom vinni egyenletesen, akkor egész nap megmarad az eredmény.
Akciósan vettem, de még így sem érzem azt, hogy megérte volna az ára, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Adrienn23

2020. szeptember 6.

Soha nem volt még ilyen remek szemhéjtusom! A legjobb, amivel életemben találkoztam. Még a kozmetikusom is rácsodálkozott, milyen tartós. Nincs gondom a felvitellel. Nekem kifejezetten tetszik az is, hogy "lehúzós" lesz száradás után. Így nem mosódik el, rendkívül tartós, pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

RowenaC

2020. július 30.

Gyorsan megszárad, szép pigmentáltak. Talán a lila a legpigmentáltabb közülük. Szóval nagyon szeretem. Tartósak is és könnyű velük dolgozni. Mindenképp újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

wxy520

2020. június 8.

Régen nagyon sokat használtam, mostanában kevesebbet sminkelek, de ha kell akkor is ezt használom. Könnyű vele vonalat húzni, gyorsan szárad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

esztifarkas

2020. január 23.

Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, de azért nem árt gyakorolni egy kicsit. ;) Tartós, egész nap fent marad a tusvonal, nem maszatolódik el, viszont amikor lemosom, ilyen fura darabokban jön le, de nem túl zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

zsoxcore

2018. december 24.

Filces, merev ecsetű tus, mellyel könnyedén lehet akár vékony, akár vastab tusvonalat húzni. Nagyon tartós, egész napi viselet során sem moccan el a helyéről. Nem potyog, gyönyörű fekete színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

dorapilling

2018. június 15.

Csak én küzdök azzal a problémával, hogy felkenem és ragad tőle az egész szemhéjam? Pislogok és olyan érzés, mintha mézzel be lenne kenve az egész szemhéjam....A színe is kissé halvány nekem, ebből a pénzből veszek 2 missporty vízállót, ami ezerszer tartósabb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

boglarkaa

2018. május 24.

A tartossága hibátlan, felvitelkor azonban nehéz vele egyenletesen dolgozni. Számomra a legnagyobb problémát az jelentette, hogy gyakorlatilag csak darabokban jön le. Nem venném újra, de találkoztam már rosszabbal is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Andzsella

2018. március 2.

A tus filc és folyékony tus törvénytelen gyereke. Az applikátorát nem kedvelem, mivel nem az az ecsetes, mint a Douglas Liquid Eyelinerének, hanem nagyon vékony, filces, túl elhajló. Azt viszont imádom, hogy a tus könnyen lejön a szemsmink lemosásánál, viszont a Douglas tartósabb. Az applikátora lehetne kisebb és vastagabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Kimi

2017. szeptember 10.

Én is a szatént vettem meg, eddig nagyon jól teljesít. Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni, korrigálni és lemosni is egyszerű. Egész nap szépen a helyén marad, nem repedezik meg. Remélem az idő múlásával nem változik a tus állaga, mert nagyon hasonlít a NYX liquid-jéhez ami egyre csak romlik.. Megelőlegezek 5 csillagot aztán ha változik valami update-elek.

UPDATE:
Azóta mást nem is használok, most vettem meg harmadszor teljes áron. Addig biztos nem cserélem le amíg valamilyen úton módon hozzá tudok jutni. Legjobb! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

UPDATE: