Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Evelyn7, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Az intelligens Tip ecsettel könnyű felvinni nincsenek rendetlen vonalak. Kenődésmentes mely akár 16 órán keresztül tart.

3 árnyalatban kapható: matt, szatén és glitter

esztifarkas

2020. január 23.

Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, de azért nem árt gyakorolni egy kicsit. ;) Tartós, egész nap fent marad a tusvonal, nem maszatolódik el, viszont amikor lemosom, ilyen fura darabokban jön le, de nem túl zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

zsoxcore

2018. december 24.

Filces, merev ecsetű tus, mellyel könnyedén lehet akár vékony, akár vastab tusvonalat húzni. Nagyon tartós, egész napi viselet során sem moccan el a helyéről. Nem potyog, gyönyörű fekete színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

dorapilling

2018. június 15.

Csak én küzdök azzal a problémával, hogy felkenem és ragad tőle az egész szemhéjam? Pislogok és olyan érzés, mintha mézzel be lenne kenve az egész szemhéjam....A színe is kissé halvány nekem, ebből a pénzből veszek 2 missporty vízállót, ami ezerszer tartósabb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

boglarkaa

2018. május 24.

A tartossága hibátlan, felvitelkor azonban nehéz vele egyenletesen dolgozni. Számomra a legnagyobb problémát az jelentette, hogy gyakorlatilag csak darabokban jön le. Nem venném újra, de találkoztam már rosszabbal is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Andzsella

2018. március 2.

A tus filc és folyékony tus törvénytelen gyereke. Az applikátorát nem kedvelem, mivel nem az az ecsetes, mint a Douglas Liquid Eyelinerének, hanem nagyon vékony, filces, túl elhajló. Azt viszont imádom, hogy a tus könnyen lejön a szemsmink lemosásánál, viszont a Douglas tartósabb. Az applikátora lehetne kisebb és vastagabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Kimi

2017. szeptember 10.

Én is a szatént vettem meg, eddig nagyon jól teljesít. Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni, korrigálni és lemosni is egyszerű. Egész nap szépen a helyén marad, nem repedezik meg. Remélem az idő múlásával nem változik a tus állaga, mert nagyon hasonlít a NYX liquid-jéhez ami egyre csak romlik.. Megelőlegezek 5 csillagot aztán ha változik valami update-elek.

UPDATE:
Azóta mást nem is használok, most vettem meg harmadszor teljes áron. Addig biztos nem cserélem le amíg valamilyen úton módon hozzá tudok jutni. Legjobb! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

UPDATE:

Norika7

2017. augusztus 26.

Nekem matt van. Nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni. Nem is fogom lecserélni. Ezelőtt Avonost használtam, de már nem lehetett kapni, így döntöttem e mellett. Árban kicsit drágább, de megéri, mivel fényévekkel jobb, mint az avonos. Egész nap nem kenődik el. Ha hajnali 4kor felkenem, akkor este 10-kor is ugyanúgy néz ki. Lemosni is sokkal egyszerűbb, mint az avonost. A doboza is szép, elegáns.:) Jár az 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

rekacska24

2017. július 22.

Nekem a matt van, gyakorlás után szép tusvonalat lehet vele húzni, és tényleg sokáig fent marad. ha valami szösz kerül az ecsete végére szörnyű lesz a végeredmény :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

monika.t

2017. július 1.

Glamour napokon vettem talán féláron, nem tudtam mit várhatok tőle, de így már úgy gondoltam érdemes lesz kipróbálni. A színe (fekete) szép mély fekete, az "ecsete" (én nem nevezném annak) alkalmas vékony és vastagabb vonalak meghúzására is. Korrigálni egy kicsit nehéz vele, mert néha hozza magával a már felvitt réteget. Egyébként nagyon tartós és a párás, vizes közeget is egész jól bírja. A lemosása nem egyszerű, darabokban fent marad és igencsak súrolni kell vagy panda szemünk marad :-). Akcióban megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

ceanne

2017. június 8.

Le kell, hogy pontozzam, mert ha javítanál, felszedi az előző réteget, ami igen megnehezíti a használatát. Ráadásul úgy szárad, hogy egy mozdulattal le tudod szedni, így tegnap sikeresen bele is nyúltam a nap végén. Pedig nem kapartam az arcom, elhihetitek... hát jól néztem ki, mondhatom. 2 csillagot a szép vékony ecsete miatt kap, de hát ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.