Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:   6,8 g

Krémes highlighter a célzott terület kiemelésére, 2 színben:

• 100 Light-Iridescent - világosabb, rózsaszínes árnyalat
  • 200 Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín
Egyszerű smink 5 újdonsággal

1400,-Ft szállítással: Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter "100"-as árnyalat
Ár: Ajánlott postán maradóként vagy Foxpost automatába szállítással 1400,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: 2-3 alkalommal használt, fertőtlenítve, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként postázom vagy Foxpost automatába küldöm
990,- Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Nashuaaa

2019. október 17.

Szeretem a krém highlightereket, sokkal természetesebben mutatnak a bőrömön, mint a por társaik, és a textúrát sem emelik ki kicsit sem. Ezen túl ez egyébként is egy nagyon jól eltalált szín, finom krémes textúra, viszonylag jól tart(nyilván hamarabb kopik, mind a por, vagy beszívja a bőröm), nagyon szépen mutat és praktikus a kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

BonnyBunny

2019. április 19.

Nekem a 100-as, rózsaszínes hideg árnyalatban van meg. Alapvetően szeretem, jól eldolgozható, még lefixált púderen is (finom ütögető mozdulatokkal magát a sticket elég hozzányomogatni a bőrhöz, és így nem keni el az alatta lévő réteget!), hétköznapokra megfelelő a csillogása. Sokat használtam, már majdnem teljesen elfogyott, viszont nem veszem újra. Bár hamvas szőke hajam, kék szemem, és fehér bőröm van, de így is túl hidegnek érzem a színét, nyáron meg főleg nem passzol a picit lebarnult bőrömhöz. A másik árnyalata meg túl sárgás nekem, így helyette egy semleges árnyalatú highlightert vettem (L'Oréal Glow Mon Amour 01 Sparkling Love).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

karaibrahimgil

2019. január 2.

A 200-as árnyalathoz jutottam hozzá egy Zsuzsival történt csere során, és imádom. :-) Végre megtaláltam a highlightert, ami nem potyog le mindenfelé, az erőssége könnyen szabályozható, egyszerűen kezelhető, és abszolút utazás- és táskabarát. Most, hogy ezt megismertem, valahogy nem nyúlok a por állagú highlightereimért, szóval abszolút kedvenc lett.

Update: Olyan érzésem van, mintha a púder felett használva kicsit elkenné az alatta lévő réteget. Ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Misa

2018. november 17.

Annyira szerettem volna megvenni ezt a terméket, alig vártam, hogy megkaparintsam. Aztán sokáig próbáltam megbarátkozni vele, és nem sikerült.
Valahogy nem látszik az arcon, ha egy picit is megpróbálom eldolgozni. Ha jobban próbálkozom, teljesen eltűnik, és csak csillámokat hagy maga után. Emellett zsíros állaga van, és bármire átragad, amihez hozzáér. Sajnos feladtam, számomra ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Sztellus

2018. július 1.

A világosabb árnyalatot vettem meg és IMÁDOM, nagyon szépen építhető. Iszonyúan szépen csillog. Púder felett nekem nem működik, csomósodik vele és nem is igazán szép, ha fölé teszem. De mivel nem használok általában alapozót vagy púdert ezért nekem ez nem nagy hátrány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

muszika

2018. május 18.

Hat en annyira nem kedvelem, mint ahogy itt irtak elottem sajnos. Elmegy, hasznalgatom de semmi extra. Nem annyira jom be nekem ez a kremes formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

stelbrig

2018. április 2.

Ez az első krémes állagú highlighterem és imádom! Sokkal jobb, mint egy por állagú termék. Teljesen természetes hatást kelt, mintha csak egészségesen fénylene az arcom. Nincsennek benne durva, nagy csillámok csak nagyon aprók. Viszont nagyon könnyen építhető, így erősebb, "vakító" fényt is elérhetsz vele anélkül, hogy mű hatást keltsen. Púder felett is nagyon jól működik. Egy szóval tökéletes!^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

zsalexa

2018. március 24.

Talán az egyetlen highlighter, aminek természetes fénye marad az arcomon. Krémes állaga van, nagyon könnyű eldolgozni, és emellett tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Vivi0507

2018. március 11.

Egy álom , komolyan , az első highlighterem és nagyon tetszik , nagyon szépen csillog tartós , imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Dorxy98

2018. február 17.

100-as árnyalata van meg, egyszerűen imádom. Kevés is elég belőle és gyönyörű fényt ad az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.