Maybelline

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   6,8 g

• könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • elfedi a bőrhibákat, és sötét köröket
  • világosítja az arcbőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

leylo7

2023. április 30.

Isteni, imádom. Hiába húzom végig erősebben az arcomon, természetes fényt ad, nagyon elégedett vagyok a hatással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 30.

Emma23

2022. november 11.

Gyönyörű highliter. Akciósan vettem és nagyon nagyon jó döntés volt. Szép és természetes fényt ad az arcomnak. Nem a legtartósabb de engem ez egyáltalán nem zavar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 11.

Bettu

2021. október 12.

A 200-as van meg. Volt már highlighterem, sötétebbet kerestem, de nem találtam, így erre esett a választásom. Nagyon jó áron vettem, Glamour napok alkalmával, 40%-kal olcsóbban. Szinte nem is látszik, de szerintem így lesz teljesen természetes. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

MissSejla

2021. július 3.

Az arany szin van meg. Medium akin tone vagyok de nekem is sotet. Dekoltazsra vallra hasznalom, arra bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Queen16

2020. június 3.

Joy napon jutottam hozzá ehez a termékhez, nem a legolcsóbb highliter a piacon az tény, nekem a 200-as árnylat pinkes van meg, és nagyon szép természetes fénylést lehet vele elérni, nem vagyok hétköznapokon a csillogás megszállotja :D de ezt hétkóznap is használom, orca, kupido vonal, csak ajanlani tudom aki szereti a termeszetes fénylést szóval lehet majd ha elfogy ujra veszem, egyik kedvenc highliteremé vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Odriuss

2020. április 16.

Karácsonykor vettem, mert a douglasban nem volt olyan márka, amit venni akartam, de már nem is bánom, mert nagyon szeretem, kellemes fényt ad az arcomnak, ha nincs kedvem reggelente sminkelni, akkor is megvan az az illúzióm, hogy van valami az arcomon. Az ára nagyon baráti, sokáig elég lesz. Számomra ez a stiftes forma szimpatikusabb, mint a folyékony állagú, mert nem szedi le az alapozót vagy a korrektort, ha épp van rajtam. Az érzékeny bőrömmel szerencsére teljesen kompatibilis. Ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Guinevere97

2020. március 15.

A kombinált - orcákon száraz - bőrömön a púderes highlighterek felejtősek, az eddig próbál folyékonyak (Alverde, Essence) pedig bár jól szuperáltak, de nehezebb úgy eloszlatni őket, hogy ne egy "fénycsík" legyen az arcomon.
Ezzel a kis cukisággal minden egyszerűbb, természetes fényt ad, nem csillámos, könnyű használni és szerintem sokáig is fog tartani. Eddig ez a legtermészetesebb, legjobban mutató highlighterem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Honeyhair

2020. január 19.

Eddig csak kompakt highlightereket használtam, mígnem egyszer valahogy nem volt nálam, ezért elkértem a lányom stiftes highlighterét (az még egy Essence márkájú volt). Akkor világosodtam meg, hogy a krémes-stiftes highlighterek milyen praktikusak és milyen könnyű őket szépen felvinni, úgyhogy megvettem magamnak ezt a Maybelline Strobing Sticket, a 100-as, rózsaszínes árnyalatban. Hát mit mondjak, számomra maga a tökély! Olyan végtelenül természetesen, bőrbe simulóan, csillámmentesen ragyog, hogy sokszor csak nézem, nézem a tükörben, nem bírok elszakadni a látványtól. Rendkívül könnyű felvinni, a pontos adagolása gyerekjáték, de az a legjobb, hogy olyan természetes, mintha a bőröm saját ragyogása lenne, nem pedig egy terméké. Részemről egyértelműen megy az "öt igen".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 19.

Nashuaaa

2019. október 17.

Szeretem a krém highlightereket, sokkal természetesebben mutatnak a bőrömön, mint a por társaik, és a textúrát sem emelik ki kicsit sem. Ezen túl ez egyébként is egy nagyon jól eltalált szín, finom krémes textúra, viszonylag jól tart(nyilván hamarabb kopik, mind a por, vagy beszívja a bőröm), nagyon szépen mutat és praktikus a kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

BonnyBunny

2019. április 19.

Nekem a 100-as, rózsaszínes hideg árnyalatban van meg. Alapvetően szeretem, jól eldolgozható, még lefixált púderen is (finom ütögető mozdulatokkal magát a sticket elég hozzányomogatni a bőrhöz, és így nem keni el az alatta lévő réteget!), hétköznapokra megfelelő a csillogása. Sokat használtam, már majdnem teljesen elfogyott, viszont nem veszem újra. Bár hamvas szőke hajam, kék szemem, és fehér bőröm van, de így is túl hidegnek érzem a színét, nyáron meg főleg nem passzol a picit lebarnult bőrömhöz. A másik árnyalata meg túl sárgás nekem, így helyette egy semleges árnyalatú highlightert vettem (L'Oréal Glow Mon Amour 01 Sparkling Love).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.