Maybelline

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló formulával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nymeria94

2014. július 22.

Emberek azt hiszem,hogy csodára leltem! A minap átutazóban voltam, betértem egy vidéki városka Tesco-jába, ahol még volt egy néhány fellelhető példány ezekből a rúzsokból. Ugyan a dologhoz hozzátartozik, hogy a legtöbb elég ramaty állapotban volt, megolvadt, látszott rajta, hogy valaki már használta, illetve szinte az összesnek voltak kisebb nagyobb hibái a csomagolásán, de úgy voltam vele, hogy kemény 500 magyar forintocskát csak megér egy Maybelline rúzs, ha ugyan karcos is itt-ott. Nagyon örültem, hogy a Windsor Rose (173) fantázia nevű szépségből még volt egy-két ép példány, az enyémen konkrétan 4 db karcolás van, de a csomagolása így is strapabíró, megelőlegeztem neki a bizalmat és a táskámban utaztattam és nem lett semmi baja, a kupak jól zár, nem kelt önálló életre. A rúzsnak csodálatos színe van, megszakad a szívem, hogy már nem gyártják, ha ezt tudtam volna lehet, hogy jobban körbe néztem volna és kerestem volna egy másik jobb állapotban levőt is magamnak. Nagyon finom, krémes textúrája van és gyönyörűen pigmentált. Arról nem is beszélve, hogy kiválóan hidratál, azt hiszem, hogy jó pajtások leszünk a télen. Tartósságát tekintve átlagos, ha nem bolygatjuk, akkor jól bírja a gyűrődést. Összességében azt kell hogy mondjam, hogy az egyik szemem sír, a másik nevet, boldog vagyok, hogy 500 forintért sikerült egy ilyen jó terméket kifognom, ugyanakkor ez egy olyan rúzs lenne, amiből szívesen kipróbálnék más árnyalatúakat is, de gyanús, hogy már nem lesz alkalmam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

rosa.love

2014. július 14.

2008 környékén volt egy nude trendkiadás ebből a termékből. A tökéletes nude színt találtam meg az egyik árnyalatában,még mindig megvan,és nem romlott meg. Ritkán használom,mert spórolok vele...hihetetlen,hogy már nem gyártják. Számomra ez a szín pótolhatatlan, nem találtam méltó utódját. Mindegyik nude-nak mondott rúzs vagy túl rózsaszín, vagy túl szürke, vagy jól néz ki tubusban,de a szájon tök más, esetleg egyáltalán nem tartós. Mellesleg ez volt konkrétan az egyetlen rúzs, ami nem szárította a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 14.

im

2014. július 4.

az iced rose-t használtam, szerettem az állagát, az illatát és a fényét is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

az iced rose-t használtam, szerettem az állagát, az illatát és a fényét is.

Zita0606

2013. július 29.

Pár éve vettem a Rossmannban, leárazva 300 Ft-ért!!! Egy gyönyörű világos rózsaszín árnyalat, azt hiszem Flamingo fantázianévvel ellátva. Számomra a tökéletes rúzs! Visszafogott, elegáns, de akár hétköznapra is hordható. Kellemes fényű és állagú, finom vaníliás illatú. Nagyon spórolok vele, nem tudom mivel fogom pótolni, ha elhasználom.... nem értem miért nem gyártják már... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

KataaBabaa

2013. április 2.

Volt egy barnás árnyalatom ebből a rúzsból. Természetesen különleges, nem ugrott ki a sminkből, de mégis látszott hogy ott van. Kár hogy már nem gyártják, úgy ahogy volt tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

pink sunrise

2013. március 29.

Most kerestem rá a kedvenc rúzsom nevére,remélve hogy ráakadok blogokon vagy valahol. .Nagy nehezen találtam rá,most láttam csak hogy maybelline...Ajándék volt,nem tudtam eddig:)Ez az egyetlen rúzs amit teljesen elhasználtam,és szerettem volna utánpótlást venni,de ezek szerint már késő....A Prune argintée/Silver Plum volt az a rúzs ,ami rádöbbentett arra a visszajelzések alapján hogy nekem ez a lilás mályvás árnyalat az ami másnak a piros rúzs,és ettől vagyok dögös/ csábító,de mégis visszafogottan elegáns és bájos.Azóta is hasonló színekre vadászom,de eddig ilyet nem találtam...
Pótolhatatlan lesz,de remélem ráakadok majd az ikertesójára:)Esetleg ha tudnátok mondani hasonlót,nagyon örülnék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Hertha

2013. január 20.

Nagyon jó rúzs, a mályva árnyalatát használtam évekig, most fog kifogyni és nem láttam azt az árnyalatot, de annyira jó az állaga, nekem veri a többi márkát, hogy inkább más színre térek át, de maradok ennél a fajtánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

dorcus89

2012. december 16.

Még mindig megvan a 20-as Gold n'roses árnyalat. Nagyon szeretem, most pedig igazán aktuális mikor megint divatba jöttek az arany csillámos rúzsok. Nagyon jó az állaga és pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Sephira

2012. február 13.

Én is szerettem, intenzív és szép színek, volt köztük csillámos is, metálos, gyöngyházas, matt, hidratált is, tartósságra átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Niho

2012. február 13.

Nagyon szerettem ezt a rúzst!Szép színei,illata miatt.Plusz jól hidratált kellemes volt a viselése!