Maybelline  My Gloss Szájfény
Maybelline  My Gloss Szájfény

Maybelline

Maybelline My Gloss Szájfény

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2020. július 20.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gabo

2013. február 27.

En is Ausztriaban vettem, nem emlekszem az arara pontosan, de olcso volt. Nekem halvany rozsaszin arnyalatban van meg. Nagyon szep a szine es szepen is mutat, de egyaltalan nem tartos es nagyon ragad. Peldaul ha egy kis szello megmozditja a hajam, egybol beleragad a szajfenybe.
Osszeteveok pedig nem talalhatoak a tubuson es ha jol emlekszem nem volt kulon doboza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

WaterLily

2013. január 11.

2 éve vettem Ausztriában, nem volt 2 euró se az ára (itthon egyébként azóta sem láttam). Isteni illata és íze van. A tubusban rózsaszín alapon sok csillám volt, de felkenve inkább mintha átlátszó szájfény lett volna némi csillámmal. Ettől függetlenül imádtam, jól mutatott rajtam :D Csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

sissy93

2013. január 3.

Piros színben vettem még 2 évvel ezelőtt. Nagyon olcsó volt, 1,99 euro (9 ml). A színe szép, apró csillámok is vannak benne. Sajnos eléggé ragad, és hiába törlöm/mosom le, rendesen megfogja a szám. De ezért az árért elnézem neki. A design nagyon cuki. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.