Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

18 árnyalatban kapható.

boni04

2016. szeptember 12.

410 Peach Sorbet
Ez egy sima átlátszó szájfény. Az illata nagyon tetszik, de nem igazán tartós és ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

410 Peach Sorbet

Metty

2013. március 7.

18?
Hmm én az üzletben csak kb 6-ot láttam.
A Freshly Sliced (150) árnyalatot kaptam le gyorsan, először enyhén barackos árnyalatnak tűnt - hát ezt kicsit benéztem :D
Világos rózsaszín kívülről, felkenve átlátszó, csak annyi, hogy csillog.
Most aludtam benne kb 2 órát, mire felkeltem, még akkor is éreztem, hogy rajtam van belőle egy kisebb réteg - pedig nem vagyok valami nagy nyugodt alvó, állandóan forgolódok. Szóval a tartóssága szerintem jó.
És a színe (nem színe) is okés, figyelmetlenségből vettem ezt. :) Az íze semleges. Nem finom (talán jobb is, mert akkor állandóan lenyalogatnám), de nem is az, aminek az ízétől rosszul vagyok, és félek, nehogy véletlen lenyaljam.
Egyelőre tetszik.

Up:
Mégiscsak tetszik az íze, egész finom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

18?
Hmm én az üzletben csak kb 6-ot láttam.
Világos rózsaszín kívülről, felkenve átlátszó, csak annyi, hogy csillog.
Egyelőre tetszik.

Up:
Mégiscsak tetszik az íze, egész finom. :)