Maybelline

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: nurich, Módosítva: 2015. július 3.

Ár:   €10
Kategória:   Sminkek szájra

Extratartós folyékony ajakrúzs

Kettő az egyben termék: az applikátorral felvihetjük a kiválasztott színt a tubusból, a másik végén található ajakbalzsammal pedig biztosítható az ajkak komfortérzete egész nap.

24 órán át tartó tökéletes fedés, evés,ivás,és csókálló, nem kopik. Matt (Bold Matte) és csillogó (Crystal Shock) verziókban is kapható.

30 árnyalatban kapható

Ingi

2020. február 14.

Update: a kezdeti lelkesedés egy kicsit alábbhagyott. Sajnos hajlamos nem túl szépen kopni. Valamint nekem nem záródik rendesen, így félek, hogy valahogy letekeredik és kifolyik. Lehet, hogy pont az enyém selejtes :/ Egy csillag mínusz..

Mivel a széria körömlakkjaival szuperelégedett vagyok, így próbát tettem ezzel is. Tudni kell, hogy valahogy világéletemben távol álltak tőlem a rúzsok, de azért örökké kísérletezem, hátha. Sosem passzolt hozzám túlságosan a kikent száj, eleve kevés szín áll jól, na meg mindegyik lekopott vagy darabosodott rövid időn belül.

Na de ez! Gyönyörű árnyalatok (én a nude irányt preferálom), klassz és praktikus csomagolás, könnyű felvitel. Nagyon szép, nem mű hatású finish. És tartós!! Ezentúl csak ilyet veszek. :)

U.i. viszont tényleg vigyázni kell, mert szárít, szóval csakis hidratált ajkakra érdemes felvinni! Gondolom nem véletlen applikáltak a másik felére egy ajakbalzsamot ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Evi0924

2019. április 10.

Ez a rúzs abszolút megérte az árát. Szép a színe és tényleg tartós. Alig tudtam leszedni, szóval csak ajánlani tudom. Valószínűleg venni fogok belőle más színűeket is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Suncrown

2019. április 9.

Miutan megszaradt, nem ragad, ott marad, kicsit szarit, viszont cserebe nem kenek vele ossze senkit. Es ez nekem megeri. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

illeskitti

2017. november 26.

Ez az álomrúzsom! A maximumot nyújtja,amit egy rúzstól várni lehet! Gond nélkül bírja az evés-ivást, nem hagy nyomot,nem szárítja az ajkaimat. Sajnos a beszerzése kicsit macerás, de mivel nem kell állandóan igazgatni, lassan fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

DawnMelody

2017. július 1.

Olvastam róla jót is, rosszat is, így inkább kíváncsisággal próbáltam ki, mintsem tényleges reményekkel...de ez TÉNYLEG tartós. Két evést és számtalan ivást kibírt szinte bármiféle látható kopás nélkül. Az egész munkanapot kibírta! 24 órát természetesen nem bírna ki, de ki a franc akar aludni kisminkelve?!...Amúgy ilyen árért ez a minőség baromi jó. Mikor felkenem az ajakkrémet, elkezd szárítani, érzem, ahogy húzódik a szám, de ahogy felkerül rá az ajakbalzsam, ez az érzés majdnem azonnal meg is szűnik. Viszont egyik nap véletlenül - ahogy rutinosan szoktam - bekentem Carmexel a számat reggel, és kb. fél órára rá rákentem ezt az ajakkrémet...na, hát így olyan gusztustalanul kopott le kb. 1 óra leforgása alatt, hogy rossz volt nézni! Szóval ez nem az, ami alá lehet kenni bármit is, de hát végülis ezért van balzsam is az ajakkrém mellé, csak én hülye voltam.

UPDATE: Eddig a nude beige pink árnyalat volt meg, amit hétköznapokon használtam, most viszont beszereztem a Burgundy nevű sötét árnyalatot is. Tartósnak tartós, viszont ugye a színe miatt jobban látszik az enyhébb kopás is rajta, így azért az evésnél érdemes óvatosan használni a szalvétát, meg hát a gyrosozáshoz nem ez lesz az ideális viselet, az tuti. De viszont aaaaannyira nem lehetett levakarni, hogy már a harmadik micellásvizes vattakoronggal álltam a tükör előtt és dörzsöltem a számat, és kezdtem megijedni, hogy ez sosem fog lejönni...! Emiatt a küzdelem miatt nem kenem olyan szívesen fel legközelebb, minusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

gal.adrien

2017. április 12.

Valóban Super Stay!!! Egyszer használtam még, de engem meggyőzött. Egész estés evés-ivás-beszélgetés, és meg sem moccant a helyéről! Én balzsam nélkül használtam, valóban szárít picit, de nem vészes. Leszedésnél a micellás víz küzdött vele rendesen :D!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Noncs

2017. március 26.

Nekem egy metálos árnyalat van meg, de nálam nem működik. Lehetetlen egyenletesen felvinni, nem szárad meg teljesen, és amint rá kenem a balzsamot, darabokban lepereg. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. február 23.

Most használtam először ,nagyon tartós és nagyon szárít,egy egy alkalomra tökéletes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 23.

pmarcsi

2017. február 4.

Tényleg nagyon tartós, 7-8 órát kibír. Egyetlen pici problémám vele, hogy brutálisan szárítja az ajkaim. Figyelek erre, mindig van a zsebemben ajakbalzsam, de emiatt csak 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

anitkaa

2016. december 29.

A legjobb rúzs amivel valaha is találkoztam. Szupertartós, gyönyörű színekben kapható. Jelenleg 3 különböző színűm van belőle. Egy karácsonyi családi borozós-vacsorázós fél napot simán kibírt, nem kopott le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.