Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dióssüti, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Akár 10 órán át fennmarad.

ashley216

2013. április 8.

10 órás tartósságot igérte nekem még 1 órát sem bírt ki.Felkentem kipróbálás alkalmával de már az első 10 percben a szájfény hajtás teljesen eltűnt a számról és egy undorító folt maradt helyette (mint egy szájkontúrceruza).Sajnálom mert a színe az nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.