Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Ayani, Módosítva: 2019. március 13.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Beata91

2021. július 14.

A napvégére szépen elkenődik a szem alá..soha többet nem veszem újra, márkán belül eddig még nem vettem jó spirált. Maradok az avonos spiráloknál...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Tamara7

2021. július 13.

Hát nem igazán mondanám vízállónak. :\ Nekem nagyon potyogott. Nagyon szeretem a maybelline szempillaspirálokat de ez egyáltalán nem jött be. Szép szempillákat csinált, de max 10 percig maradt a helyén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Amadea

2021. április 13.

Update: Kicsit módosítanom kell a véleményemen, mert én, a zseni, rájöttem, hogy újabban nem elsietem a sminklemosást, hanem ez a spirál ragaszkodik nagyon az alsó pillatőhöz a szem alatti érzékeny bőrhöz, kétszer kell micellás vízzel "lecsutakolnom" a szemkörnyékemet. Emiatt nem vonok le csillagot, mert egy vízálló spirálról beszélünk, de lustaságom okán kevesebbszer nyúlok érte.

2021.03.30.: A maszkból felszálló pára fantasztikus hatása miatt vettem meg egy másik társával (a Lash Sensational vízálló változatával) egyetemben. Nekem önmagában kevés a hatása, túl természetes a keskeny, mélyen ülő szemeimnek, ezért rá szoktam rétegezni a Pupa Vamp! iszonyúan besűrűsödött spirálját, a kettő együtt már hozza azt az optikai tuningot, amit elvárok.
Az előnye, hogy nem mászik el, nem kenem össze velem magam, a keféjét is szeretem és vízálló volta ellenére nem nehéz eltávolítani.
Szóval, egynek elmegy, a beígért 7x dúsabb pillák sajnos a fasorban sincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Szóval, egynek elmegy, a beígért 7x dúsabb pillák sajnos a fasorban sincsenek.

AAAC148760

2021. március 9.

Ha szempillaspirál, akkor nekem csakis Maybelline The Colossal Volum'Express! Nekem ez a kefe vált be a legjobban. Szépen lehet vele dolgozni, a vízállósága is tartós, szaunában, strandon is. Ha víz alatt úszom vele, nem szétkenődik, hanem egy idő után lekopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

TekiLala

2021. február 16.

Évekig ezt használtam, teljesen vízálló volt, kontaktlencsés vagyok, azt sem bántotta egyáltalán. Éjszaka úgy kellett levakarnom magamról sminklemosóval, imádtam. Egy éve kb. változtattak valamit és azóta tiszta fekete a szemem alatt, nagyon sajnálom, mert tényleg igazán szuper volt, de az ˇújításˇmiatt muszáj lepontoznom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Adriii93

2021. február 10.

Évek óra a Maybelline Lash Sensasitonal szempillaspirált használom, nem is tervezem lecserélni viszont az esküvőnkre szükségem lesz egy vízálló spirális (nyilvánvaló okokból :D)
Ez a spirál sajnos nem hozta az elvártat. Túl nagy a keféje ezért nehéz vele dolgozni, könnyen összemaszatolom vele a bőrömet is.
Tartóssága is pocsék, 2-3 óra elteltével maszatos volt a szemem alatt pedig nem is sírtam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Nyáron használom leggyakrabban, általában egy nem vízálló spirál felé extra rétegként.
Mostanában a maszkból felszálló pára miatt kezdtem el használni, de sajnos nem vált be, mert így is gyakran elkenődik a szemfestékem.
Azt hiszem, megmarad egy nyári szempillaspirálnak, mert annak viszont szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

BettyP92

2020. december 12.

Évek óta ezt használom, egész napot kibir, nekem nem maszatol es nem is pereg le, nem kenődik el, este ugyan olyan a sminkem mint reggel amikor feltettem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

nikiii.*

2020. november 2.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom, időről időre visszatérek hozzá. Csodaszép pillákat csinál, mindig Bambi-tekintetem lesz tőle, és szépen fennmarad a helyén, nem pereg. A brutál sírásokat nem bírja, cserébe viszont olajos szemfestéklemosóval szépen lejön, ráadásul az ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

floracska6

2020. november 1.

Imádom! Szaunaban, uszodában tesztelve és jelentem bírja a strapát, szépen fenn marad. Amíg ennyiért hozza lehet jutni ilyen jó spirálhoz és biztosan nem vásárolok markasabb darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.