Maybelline

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Ayani, Módosítva: 2022. március 24.

• maximális volument kölcsönöz szempilláinak
  • intenzíven pigmentált, fekete szín
  • bevonja a legapróbb szempillákat
  • szétválasztja a szempillákat
  • hosszantartó hatású

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SzCsLola

2023. február 2.

Ez már 3éve történt: Ajándékba kaptam! Ez egyszerűen borzalmas, érzékeny szemem van, de soha egy spirálra sem reagált így a szemem, mint erre: felkentem(szép volt az eredmény), majd indultam is el otthonról, nem telt el fél óra, és akkor kezdődött...égett, csípett és ömlött a könnyem, persze azonnal letöröltem egy micellás kendővel, majd később mosdóban vízzel is megmostam, de ezekután is egésznap csorgott a könnyem, és fájt/viszketett a szemem váltakozva. Másnapra kicsit be is gyulladtak a szemeim és jó pár napig fájtak, érzékenyek voltak. Akkor megfogadtam, hogy soha többé semmilyen Maybelline spirált sem szemceruzát sem semmilyen szemkörnyékre való terméket nem fogok használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

Magnesse

2022. július 11.

A maybelline márkának rettenetesen rosszak a szempillaspiráljai. Ezt a terméket ajándékba kaptam, sajnos nem vált be! Kuka! Vizes, nem fed, kenődik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

veldo

2022. május 29.

A festéktől nagyon hamar elkezdett könnyezni a szemem, majd viszonylag rövid idő után be is gyulladt, így érzékeny szeműeknek egyáltalán nem javaslom. A keféje viszont tényleg jó, kellően hajlékony és nem nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Shinejuci

2022. május 23.

Borzalom. Kenődik szét az egész szemem körül. Senkinek nem ajánlom. A két csillagot is csak az ára miatt kapja,mert legalább nem egy vagyonért nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Beata91

2021. július 14.

A napvégére szépen elkenődik a szem alá..soha többet nem veszem újra, márkán belül eddig még nem vettem jó spirált. Maradok az avonos spiráloknál...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Tamara7

2021. július 13.

Hát nem igazán mondanám vízállónak. :\ Nekem nagyon potyogott. Nagyon szeretem a maybelline szempillaspirálokat de ez egyáltalán nem jött be. Szép szempillákat csinált, de max 10 percig maradt a helyén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Amadea

2021. április 13.

Update: Kicsit módosítanom kell a véleményemen, mert én, a zseni, rájöttem, hogy újabban nem elsietem a sminklemosást, hanem ez a spirál ragaszkodik nagyon az alsó pillatőhöz a szem alatti érzékeny bőrhöz, kétszer kell micellás vízzel "lecsutakolnom" a szemkörnyékemet. Emiatt nem vonok le csillagot, mert egy vízálló spirálról beszélünk, de lustaságom okán kevesebbszer nyúlok érte.

2021.03.30.: A maszkból felszálló pára fantasztikus hatása miatt vettem meg egy másik társával (a Lash Sensational vízálló változatával) egyetemben. Nekem önmagában kevés a hatása, túl természetes a keskeny, mélyen ülő szemeimnek, ezért rá szoktam rétegezni a Pupa Vamp! iszonyúan besűrűsödött spirálját, a kettő együtt már hozza azt az optikai tuningot, amit elvárok.
Az előnye, hogy nem mászik el, nem kenem össze velem magam, a keféjét is szeretem és vízálló volta ellenére nem nehéz eltávolítani.
Szóval, egynek elmegy, a beígért 7x dúsabb pillák sajnos a fasorban sincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Szóval, egynek elmegy, a beígért 7x dúsabb pillák sajnos a fasorban sincsenek.

AAAC148760

2021. március 9.

Ha szempillaspirál, akkor nekem csakis Maybelline The Colossal Volum'Express! Nekem ez a kefe vált be a legjobban. Szépen lehet vele dolgozni, a vízállósága is tartós, szaunában, strandon is. Ha víz alatt úszom vele, nem szétkenődik, hanem egy idő után lekopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

TekiLala

2021. február 16.

Évekig ezt használtam, teljesen vízálló volt, kontaktlencsés vagyok, azt sem bántotta egyáltalán. Éjszaka úgy kellett levakarnom magamról sminklemosóval, imádtam. Egy éve kb. változtattak valamit és azóta tiszta fekete a szemem alatt, nagyon sajnálom, mert tényleg igazán szuper volt, de az ˇújításˇmiatt muszáj lepontoznom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Adriii93

2021. február 10.

Évek óra a Maybelline Lash Sensasitonal szempillaspirált használom, nem is tervezem lecserélni viszont az esküvőnkre szükségem lesz egy vízálló spirális (nyilvánvaló okokból :D)
Ez a spirál sajnos nem hozta az elvártat. Túl nagy a keféje ezért nehéz vele dolgozni, könnyen összemaszatolom vele a bőrömet is.
Tartóssága is pocsék, 2-3 óra elteltével maszatos volt a szemem alatt pedig nem is sírtam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.