Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Ayani, Módosítva: 2019. március 13.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Eszter0209

2020. június 24.

Nyárra kerestem egy tartós szempillaspirált, ezért választottam ezt a vízállót. Sajnos maszatol. Nem tudom, hogy az alapozóm alatti fényvédő az oka, vagy az alapozó, de szörnyen kenődik. Óránként kell ellenőrizni, nem-e kenődött a szemem alá vagy fölé.Nekem nem lesznek dúsak a pilláim egy mozdulattal, két rétegben talán. Lehet az én hibám, mert elég ügyetlen vagyok ezzel a kefével, a szemhéjamat is sokszor összekenem vele. Ahhoz képest, hogy vízálló, én tartósabbra számítottam. Az arclemosó gél simán leviszi, ami abból a szempontból könnyebbség, hogy nem kell a lemosásával bajlódni. Amúgy, hogy írjak valami pozitívat is, a színe szép pigmentált fekete. Sajnos nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Pöti

2020. június 10.

Munkahelyi tartalék, amikor épp nincs időm reggel sminkelni. Mostanában ez sokszor fordult elő, aminek az eredménye, hogy a pilláim kb felét elvesztettem :( Persze későn jöttem rá, hogy ez a ludas. Ugyanis annyira nehéz leszedni, hogy megsínyli a pillám a lemosást. Még a Mixa kétfázisú is küzd vele, pedig az aztán mindent visz. Egyedül a színét tudnám pozitívan értékelni. Soha többet ilyet. A nem vízálló jobb befektetés lett volna, ebben biztos vagyok. A barátnőm semmi pillájával csodát tett a sima verzió. Ez meg az enyémet kinyírta :’(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

sztike

2020. május 31.

Nem pontosan ilyen az enyém, bár nem tudom, mi a különbség az összetételben. Az enyém csak "sima" vízálló Colossal, de szeretem. Hétvégi / rohangálós spirálnak használom. Előtte a Rimmel szempillaspirál primerjét teszem fel és a kettő együtt nagyon jó páros. Természetes hatású, dús, ívelt, szénfekete pillákat eredményez, csomósodás nélkül. Nagyon szeretem a keféjét, fantasztikusan választ szét. Egyetlen oka van annak, hogy nem üti ki a nyeregből a kedvenc L'Oreal False Lash X-Fiber vízálló spirálját, mégpedig a tartóssága. Hiába hirdeti magát vízállónak, nálam nem egészen az. A víztől pereg, egyébként pedig kenődik. A szemöldököm alatt rendszeresen összemaszatol, emiatt nem szívesen teszem fel olyan alkalmakra, amikor tudom, hogy hosszabb időtartamot kell kibírnia hibátlanul. Nem megbízható, ezt pedig nagyon sajnálom, mert amúgy imádnám. Így csak 4 csillag, de rohangálós spirálnak újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

KataLinn

2020. május 30.

Imádom az amúgy egyenes lefelé mutató szempilláim göndörítés után egész nap gond nélkül tartja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Hugee93

2020. május 25.

Amennyire szeretem a nem vízálló verzióját, ezt pont annyira nem.. szépen lassan majd elhasználom, de nem venném újból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Havasigyopar

2019. december 17.

Évek óta csak ezt használom. Jó áron van, valóban vízálló. A DM-ben kapható balea arctörlő kendővel szoktam lemosni, de mással is lejön gond nélkül. Szépen lehet vele dolgozni, nem pereg le, szép íveket csinál. Szempillapödrőt szoktam használni előtte, de nem muszáj csak én szeretem, így még hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

itsjucus

2019. november 12.

nagyon szeretem nem a legvízállóbb spirálom, de ez nem szárítja a szemem és a helyén marad ha nem dörzsölöm a szemem vízesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

EstelleEszter

2019. október 11.

Nagyon szeretem, szuper tartós és gyönyörű pillákat csinál.
Ajánlom még a MAYBELLINE VOLUM’EXPRESS THE ROCKET VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPIRÁL-t, az i szsuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon szeretem, szuper tartós és gyönyörű pillákat csinál.

Seila96

2019. szeptember 13.

Nagyon szép pillákat varázsol és kiemeli a tekintetet, bár az ára kicsit borsos szerintem maximális megéri mert sok van benne :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nairam

2019. augusztus 24.

Strandra csak ezt használom! Nem kenődik, néha potyog,de abszolút nem vészesen.Nekem szép pillákat csinál! Hétköznapra valóban nem használnám,mert nehéz leszedni. Igaz,hogy egyszer nem elég vele átkenni a pillákat,rétegezni kell,néha a szemhéjamra is jut belőle fésülés közben,de összességében,amit ígér betartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.