Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Ayani, Módosítva: 2019. március 13.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

EstelleEszter

2019. október 11.

Nagyon szeretem, szuper tartós és gyönyörű pillákat csinál.
Ajánlom még a MAYBELLINE VOLUM’EXPRESS THE ROCKET VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPIRÁL-t, az i szsuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon szeretem, szuper tartós és gyönyörű pillákat csinál.

Seila96

2019. szeptember 13.

Nagyon szép pillákat varázsol és kiemeli a tekintetet, bár az ára kicsit borsos szerintem maximális megéri mert sok van benne :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nairam

2019. augusztus 24.

Strandra csak ezt használom! Nem kenődik, néha potyog,de abszolút nem vészesen.Nekem szép pillákat csinál! Hétköznapra valóban nem használnám,mert nehéz leszedni. Igaz,hogy egyszer nem elég vele átkenni a pillákat,rétegezni kell,néha a szemhéjamra is jut belőle fésülés közben,de összességében,amit ígér betartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Vala111

2019. augusztus 18.

Azt hiszem a kefének is szerepe volt abban hogy megszerettem, mert hosszú de csak közepesen sűrű (tehát nem ritka de nem is sűrű) szempillám van amiből dús pillákat csinál. Gyakran veszem mert árban és hatásban is megfelel, természetesen vízálló, gyakran letesztelem esőben, nem is pereg. Néha kíváncsiságból veszek más márkát, de ez a biztos.
Ezt a micellás víz nem fogja lehozni :), senki ne próbálkozzon vele, felesleges még jobban igénybe venni a pilláinkat dörzsöléssel. Én a Garnier 2in1 Szemfesték lemosóját használom, de a Nívea kettős hatású szemfestéklemosójával is könnyű volt lemosni. Mindkettő kifelyezetten vízálló sminkhez való. Azóta amióta odafigyelek hogy soha ne aludjak sminkben még akkor se ha hulla fáradt vagyok, és a lemosót is jól használom (nem dörzslöm), nem hullik a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

dwm

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Nem jön le a vízben, nem pereg, nem kenődik, de lemosni se lehet könnyen. Micellás vízzel, majd arclemosóval, majd megint micellás vízzel jött le végül teljesen. Nagyon szép pillákat csinál, nem ragasztja össze őket, sokat hosszabbít.
így, hogy csak néha-néha veszem elő jó, de félek, ha gyakran használnám, kihullana az összes szempillám a lemosási procedurától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

bubun

Korcsoport: < 18
2019. július 30.

Szépen lehet vele sminkelni, de nekem el szokott kezdeni potyogni. Nehéz leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 30.

Mirabylia

2019. július 3.

Sajnos sok dologra vagyok allergiás, és mivel minden elkenődik az arcomon, ezért kifejezetten nehezen találok megfelelő termékeket.
Ez valóban 100%-ig vízálló! Kis hátránya, hogy pont ezért nem lehet sose 100%-ig eltávolítani (minimálisan mindig marad a szempillatöveknél nem láthatóan,amit csak egy alapos zuhany tud lehozni, de gondot sosem okoz - alapvetően kerülöm a tövig kenést), és kissé szárít.
Érdemes alaposan lehúzni a festéket a keféről és gyorsan dolgozni vele. Gyönyörűen fel lehet vinni. Szeretem,hogy csaknem láthatatlan, hogy festék van a pilláimon, de szépen színez, kiemeli a hosszú pilláimat. Nem igazán dúsít vagy göndörít. Át szoktam kefézni, hogy eltüntessem a legapróbb kis csomót és gubancot. Nem nagyon szokott morzsálódni, ritkán potyog parányit és állati tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Edo949

2019. június 27.

Nekem nem vált be sajnos. A vízállósága vitathatatlan, nagyon nehéz leszedni a pillákról... Viszont egy idő után csípte a pilláim tövénél a szememet és szárította is. Nem mertem többet használni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Szilv

2019. június 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg iszonyat nehéz leszedni bármivel is. És ha legalább tartana, de elkenődik :( eddig a nem vízálló verzióját használtam, gondoltam nyárra kipróbálom ezt. Ma megyek mégis venni egyet az eredetiből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

OrsK

2019. május 24.

Kicsit nehezen veszik fel a szempilláim a festéket, pár réteg után szép fekete, nem ragadnak össze, szépen mutat...egy ideig... mert ez a kis piszok kenődik. Délutánra csupa fekete a szemhéjam. Előtte Lovely Curling Up-ot használtam, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.