Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2012. december 7.

Gél-hab textúrája van, ami 40%-al kevesebb nehéz viaszt tartalmaz, hogy a pillák természetes tapintásúak maradjanak és ne nehezedjenek el.

Barbuska90

2015. január 30.

Nem, nem és nem. Életem legrosszabb spirálja.
Eredetileg nem ezt akartam megvenni, hanem egy Bourjois-t, de az pont nem volt az üzletben, így elhoztam ezt... Nagy hiba volt.
Azt leszámítva, hogy feketébbek lettek tőle a pilláim, semmit nem csinált, főleg nem dúsított. Viszont fél óra múlva kenődött össze-vissza, pedig hozzá sem értem a szememhez. Úgy néztem ki tőle, mint egy panda. Borzalmas. 3 alkalom után ment a kukába. Nem tudom amúgy mi lett a Maybelline-nel, gimisként, kb. 7-8 éve imádtam a termékeiket, úgy emlékszem egész jók voltak, főleg a spirálok. Mostanában viszont bármit veszek tőlük csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nem, nem és nem. Életem legrosszabb spirálja.

vevibabindahaus

2014. április 20.

Rossz spirál, maszatolódik, hamar morzsolódik le és nem dúsít egyáltalán és nem értem miért csinálna toll hatású pillákat, textúrájában sem vettem észre különbséget bármelyik olcsóbb kategóriájú spirál is jobban megállná a helyét, nemhogy egy Maybelline, ennek még hamar el is törött a keféje.. de az új Extremere kiváncsi lennék azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

marcipanfelho

2013. augusztus 27.

Én Lengyelországban vettem meg ezt a spirált és nagyon tetszik! Nekem szép, visszafogott szempillákat csinál, nem visz fel túl sok festéket és gyönyörűen szétválasztja a szempilláimat, ezért is lesz olyan természetes a végeredmény. Ha valaki természetesebb, visszafogottabb spirált keres, akkor ezt tudom ajánlani :) De meg kell hozzá jegyeznem, hogy nekem alapból göndör szempilláim vannak, ez is fontos szempont lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

flp.csenge

2013. július 16.

Én Németországban szereztem be, itthon még sajnos nem láttam. Nagyon praktikus jól kezelhető a spirálja és a szár felénél lévő gumis betét lehetővé teszi hogy ide-oda hajolgasson ezzel is az illeszkedést segítve. Remélem lesz lehetőség it is kapni nagyon megérte az árár és szeretném újra venni. Ez eddig a legjobb szempilla spirálom :).
(Nem pont ide kommenteltem csak úgy látom áttették, nem pont ez a termék van nekem meg csak azért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

farkash82

2012. november 30.

Szerintem ez a szempillaspirál a maximumot hozza ki az én rövid, ritka, semmi kis szempilláimból. Azért azt meg kell jegyeznem, hogy ez életem első drogériás spirálja, így nincs viszonyítási alapom. Eddig csak Avonosat (ami semmit sem ért) és Oriflame-est (wonder lasht) használtam, amivel eddig meg voltam elégedve, de ég és föld a kettő között a különbség (nem hiába kerül ez többe). Először megijedtem az óriási keféjétől, de szépen lehet vele dolgozni, másodszori használattal már nem kentem össze a szemhéjam. Az alsó pillasort is ki lehet vele festeni. Sokáig tart, hosszít, göndörít, nem okoz szemirritációt, nem csomósodik, nem hullik, szép fekete pillákat csinál anélkül, hogy beton kemények lennének. Maradok az én "tollseprűmnél". Megjegyzés: a szempillámat annyira megnagyobbította, hogy a fedett, zsíros szemhéjam is kicsit festékes lett, de ezt nem hibának tudom be. Marad az 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.