Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2013. április 22.

3 színben kapható

Vikcike

2013. április 12.

A keféje hajlított és flexibilis. Szép pillákat eredményez, dúsít, göndörít. 2 rétegben elég szép, drámai hatást lehet vele elérni. Én amerikában vettem kb 5 dolcsiért. Nem tudom lehet-e itthon kapni, de jó kis spirál, szerintem az egyik legjobb a márkától! Aki épp a tengeren túl jár és kedveli a Maybelline-t vásároljon be rendesen, mert ott az itthoni árak töredékéért kapni meg mindent, nem mellesleg becsomagoltan, tehát garantáltan te nyitod ki először!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.