Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   2,9 g

Természetes hatású szemöldökformázó por

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GI85

2015. március 12.

Tesomtol kaptam.De fogalmam sincs,h.o most kulfoldrol vette ezt vagy itthon is kapni.A sotetebb barna van meg(azt hiszem ket arnyalat van).Nagyon szeretem.Tartos,egesz nap birja.Es szemhejpudernek is jo.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.