Maybelline

Ár:   1895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. március 29.

Kiszerelés:   8,5 ml

Dúsító, vízálló szempillaspirál.

jubileum

2021. július 30.

A maszkidőszakban fel kellett ismernem, hogy kell egy vízálló spirál, mert amúgy a lélegzetem párája 20 perc alatt a szeme alá küldi azt, amit old a vít. Rettenetes sok keresgélés, és krémmánia olvasás után kötöttem ki ennél. Igazából mint szempillaspirál semmi extra, fekete, hosszabb pillák, tudja amit kell, és fennmarad, és nem kenődik szét, nem pandásodik, nem hullik le darabokban. Megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Kriszta92

2020. november 14.

Egésznap jól bírja, nem kenődik és nem is pereg le. Nem varázsol csodaszép hosszú pillákat de nagyon jól bírja az egésznapos fentlétet ezért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

rebszint

2019. szeptember 21.

Az előző spirálom is Maybelline volt, de már nem gyártják, ezért próbáltam ki ezt a típust. Egész nap fennmarad és szép hosszú pillákat varázsol :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Teokleia

2019. augusztus 13.

Viccen kívül: 13 éve megvan, és még mindig használható, pár csepp természetes olajjal hígítva kiválóan működik, könny-álló, szétválasztja a pilláimat, és óriási, csodálatos pillákat csinál. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Beba01

2017. október 9.

Nekem bejött tart nem pereg nem kenődik le.Egész nap fent marad. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Nekem bejött tart nem pereg nem kenődik le.Egész nap fent marad. Újra vevős.

ZitaSt

2017. július 7.

Messze a legjobb szempillaspirál amit valaha próbáltam, sokáig tart, a szempillákat szépen szétválasztja, tartós viszont egy kétfázisú sminklemosóval maradéktalanul és könnyen leszedhető. Bár néha-néha próbálkozom más szempillaspirálokkal, semelyik sem nyűgöz le annyira mint ez, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

tonic

2016. április 2.

Nekem bevált,nincs vele semmi problémám,sőt,mindig próbálkoztam másokkal is,aztán általában visszatérek ehhez,és pont a rövid sörték miatt lehet vele szépen kifesteni a pillákat,nekem ez is bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

moorm

2015. július 3.

Borzasztó ez a spirál :( :( :( Potyog 1000-rel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Borzasztó ez a spirál :( :( :( Potyog 1000-rel.

audreycoca

2014. november 11.

Nagyon sok szempillaspirált kipróbáltam már, aztán mindig visszatértem ehez, és az utóbbi négy évben már nem is próbálkozom mással. Szerintem gyönyörű pillákat csinál, nem ragad össze és nem maszatolódik. Úszni még nem úsztam benne, de átlagos mindennapi használatban nem kenődik el. Egyszer húzom át a szempillámat, ha alkalom van kétszer, amikor háromszor húzom át mindenki azt monja, hogy műszempillám van, mondjuk nekem alapból hosszú szempilláim vannak. Ha csak nem rontanak a minőségén soha nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

KisKormos

2013. július 11.

Minden idők kedvenc szempillaspirálja számomra. Nagyon tartós és gyönyörű hatalmas pillákat varázsol! Ami miatt viszont nemrégiben lecseréltem, hogy meguntam, hogy nagyon kemény lesz tőle a szempillám. (Viszont olajos lemosóval viszonylag könnyű leszedni) Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.