Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2014. október 16.

Egyedülálló hatóanyaga szempilláit körülvéve ápol és hosszabbít. Egyetlen mozdulattal maximális dús hatást biztosít. Tekintete egy pillanat alatt átalakul. A speciális maxi-kontakt kefe a megfelelő mennyiségű festéket viszi fel és szálanként szétválasztja a szempillákat. Most még hatékonyabb, továbbfejlesztett spirálkefével.

Szemészetileg tesztelt, hipoallergén. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ella

2014. október 27.

Életem első szempillaspirálja.12 évesen lövésem se volt, melyik lenne a jó, TV reklám (és KÉK színű csomagolás :)) miatt sírtam ki magamnak karácsonyra. Icipicit hosszabbított, valamicskét ívelte a pilláimat és extra feketére festette őket. Ennyi volt a tudása. A mostani spirálokhoz képest erősebb illata/szaga (nem tudom eldönteni) volt, de ez engem csöppet se zavart. A vége felé már pergett picikét a szemem alá, addig jól bírta. Az emlékek miatt megadom neki a maximális pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.