Mediblanc

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2019. november 14.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

• küzd a fogszuvasodás ellen
  • friss leheletet biztosít
  • megszünteti a tartós szájszagot

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emiii

2019. november 19.

Vallatni lehet vele, olyan pocsék íze van. Persze nem kell lenyelni, de kb. olyan utánérzést ad, mintha felülről jött ki volna minden (póriasabban fogalmazva hányás íze van, na). Csíp is, de ez már nem oszt nem szoroz. Nálam ez elnyerte a totális pénzkidobás díjat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.