MediNatural

Ár:   1045 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1045 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. május 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1045 Ft

Bőrápoló kozmetikai készitményekbe bőrkondicionáló, lemosó, korpásodás elleni, izzadásgátló, bőrvédő, összehuzó és dezodoráló anyag.

Alkalmazása különösen előnyös bőrgomba elleni készitményekbe.

Illata átható, édeskés fűszeres enyhén gyógynövényes balzsamos kámforos illatjegyekkel.

Kiegyensúlyozza a lelkiállapotot, mérsékeli a mélabússágot, eloszlatja a félelmeket,nyugtató és felemelő hatással bír.

Ár: 1045 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Macsek23

2014. április 24.

Egyik kedvenc illóolajam a zsálya miatt. Megnyugtat, ellazít. Igaz 5ml és hát nem olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.