MediNatural

Ár:   820 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 820 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 820 Ft

Hígítatlan, laboratóriumban bevizsgált 100%-os természetes illóolaj, amely semmilyen hozzáadott anyagot nem tartalmaz.

Illat: friss, világos

Ajánlás: párologtatás, száraz inhaláció, arc gőzölésére, zsíros bőr kezelésére, frissítő aromafürdő, szauna, bőrápolásra, bedörzsölőnek, frissítő masszázs, zsíros, korpás haj ápolása

Ár: 820 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ziz

2014. augusztus 11.

Szerettem a Medinatural illóolajokat jó és megbízható minőségűek. A citrom illóolajat saját készítésű bútorápolóban használom (1evőkanál reszelt méhviasz  1,5 dl lenolaj
30 csepp citrom illóolaj) Nagyon feldobja a palacsintában a túró töltelék ízét 1 csepp citrom illóolaj -1 csepp grapefruit illóolaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Illatanyagok: Limonene, Citral