MediNatural

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cat21, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fantasztikusan hatékony regeneráló olaj arcra és testre egyaránt. Kiemelten ajánlott a szem körüli apró ráncok, szarkalábak és a finom mimikai vonalak halványítására.

ginara00

2020. június 16.

Annyira bevált, hogy már mindenbe csepegtetem, testápolóba, arckrémbe, körömolajba. Pattanás utáni foltokat, hegeket szépen halványítja, kisimítja a bőrt. Nagyon jó kis termék, bár hamarabb rátaláltam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Fufina

2019. április 23.

Pár hete kezdtem el használni, mivel kolléganőm ódákat zengett róla (igaz, ő az Aromaxot használja, én egyelőre csak ezt próbáltam)...és hát...imááááádom!
A szaga...no, hát az inkább halszagra emlékeztet, de valamiért engem nem zavar (amúgy is nagyon nagyon szeretem a natúr illatokat). És valljuk be, az szaglásunk szépségápolás terén olyan messze került a valóságtól, mint Donald Trump a normál hajszerkezettől...hozzászoktatják a felhasználót mindenféle mesterséges illathoz, aztán csodálkozunk, hogy jééé ez ilyen? Hát ilyen. Meg kell szokni, és akár meg is lehet szeretni, rajtunk áll! :)
A sárgás szín abszolúte nem zavar, sőt! Megfelelő hidratáló krém-olaj eleggyel gyönyörűen bele lehet masszírozni az arcbőrbe, és ad egy ilyen lightos glow-healthy feelinget.

És akkor a hatás: pár hete használom reggel és este, hidratálókrémhez keverve (max 3 csepp) és csodálatosan kisimítja, tónusozza az arcom, nem tudok betelni vele! :) Eddig heti szinten 3-4 pattanás mindig kijött, gyulladtak is, nos amióta ezt használom, kb. egy, ha kijön, és azt is szépen lenyomja másnapra. Sajnos maradtak sötétebb foltjaim egy-egy régebbi, durvább pattanás-nyomkodás ütközet után, ezeket is szépen halványítja. Ott tartok, hogy mint az őrült csepegtetem a testápolómba is, finom selymes lesz tőle a bőröm. :)
Elképzelhető, hogy másnál nem hoz ilyen hatást, vagy olyat is olvastam, hogy pattanásokat hoz elő, de egyelőre nálam 10/10 minden téren, ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Zavar, hogy narancssárga lesz tőle az arcom jó sokáig, szinte még reggel is látszik... Ettől még eltekintenék, de az nagyon zavar, hogy mitesszeres lesz tőle az orrom. Jól hidratál, de azon kívül semmi pozitív hatással nem számolhatok be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

norisz

2019. február 18.

Egyik legjobb dolog amit valaha vettem!
Miután a Medinatural jojoba olaja nagyonnagyon bejött, több terméket is rendeltem tőlük - köztük ezt a csipkebogyót. Azóta kellett még 3-at rendelnem, mert anyukám és a barátnőim is lecsaptak rá, annyira jó a hatása!
Valóban elég narancssárga lesz tőle a bőr, de ha jól elkened, akár adhat egy jó kis alapszínt is ;) de én is este használom, a jojoba olajjal együtt, annyi különbséggel, hogy ezzel az utóbbi 1 évben megjelenő (öregszem:)) kis szemráncaimat bemasszírozom pluszban.. El sem akartam hinni, de konkrétan 3-4 hét után eltűntek a kezdődő ráncaim!!!! Azóta szerelem.. sőt, a párom is rászokott, itt szerintem előnye ami sokaknak hátrány, az illata, mert a férfiakat sem zavarja (mint mondjuk a rózsavizemnél:))
Több dologban bevetettem azóta, pl. arcgyanta után (elég érzékeny a bőröm és nehezen regenerálódik gyantázásból) ezzel kenem be a neogranormon előtt és az addigi 3-4 napos gyógyulási időm 1 napra csökkent. Még tesztelem h mi mindenben lehetne használni, de a magas C-vitamin tartalma biztos még több területen hasznosítható lenne.
Anyukám rosacea-ra használja, láthatóan jót tesz neki, pedig csak 2 hete használja napi szinten. A hosszútávú tapasztalatokkal majd jövök még :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Egyik legjobb dolog amit valaha vettem!

byroandy

2019. február 11.

Én nagyon szeretem arcra használom éjszakára, reggelre nagyon jó puha a bőröm.Kicsit nehezen szívódik be, ezért inkább éjszakára ajánlom.Szeretem az illatát is és nem vagyok tőle sokáig narancssárga :) csak pár perc.Egyetlen hátránya hogyha a szembe kerül nagyon csíp, de emiatt nem vonnék le pontot, mert egyébként szuper-én már többször vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Zuzupet

2019. február 1.

Ha nem problémàs a bőröd lehet,hogy jò...Az én rozacheàs bőrömet 3 nap alatt tönkrevàgta!Az amùgy mostanàban nyugodt bőröm lángvörös 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Saci83

2019. január 12.

Abszolút megérdemli az 5 csillagot. Remekül hidratál és regenerál. Az én bőrömet megmentette ebben a téli hidegben. Éjszakára használom, egész arcra. Úgy tapasztaltam, hogy segít kiegyensúlyozni a bőr olajtermelését, mert a T-vonalam már alig fényesedik ki nap közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Szofia1981

2019. január 6.

Jöttem lepontozni 😊 A jó vélemények miatt rendeltem, és éppen ezért csodát vártam tőle. Azon kívül, hogy nagy vastag mitesszereim lettek tőle, semmi de semmi változást nem tapasztaltam 1 hónap használat után. Ugyanannyi ránc, mint előtte. Semmit sem halványodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

lizatohati

2018. november 20.

Legjobb csipkepogyó olaj !!Ár érték arányba is kiemelkedik:) elötte a primerva es az aromax termékét használtam de mostmár biztos ennél maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

TimeaZsofia

2018. november 11.

A legjobb csipkebogyóolaj. Nem online, hanem sok helyen lehet kapni, pl. bioboltok. Azért szeretem jobban, mint az Aromax olaját, mert ebben valóban csak csipkebogyóolaj van.

Update : azóta megtudtam, hogy ebben csipkebogyóMAGolaj van, az Aromax-ban pedig csipkebogyóolaj .Hogy melyik miben más, annak még nem tudtam utánanézni.

Szem körüli ráncokra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Szem körüli ráncokra használom.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).