MediNatural

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sisszy, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Testápolók

Egy intenzíven hidratáló, gazdagon, tápláló, bőrpuhító és regeneráló habkrém. A gazdag kakaóvaj tartalma miatt sűrűbb és keményebb mint amire egy klasszikus habkrémnél számíthatsz, cserébe a kakaóvaj minden pozitív tulajdonságával fel van vértezve.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JBeauty

2022. április 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodás illata van :) Viszont nem tolakodó, csak enyhe, visszafogott illat.
Először azt hittem majd milyen nehéz lesz használni az állaga miatt, de nagyon könnyű használni, mivel megolvad a kezünk melegétől és könnyen kenhetővé válik.
Nem kell belőle sok és szépen ápolja, hidratálja a bőrt. Nagyon szép az INCI-je :)
Már többször újravettem és fogom is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Már többször újravettem és fogom is :)

Sisszy

2020. április 16.

Imádom. A várandósságom alatt használtam. A tégelyben picit kemény, de ahogy hozzáértem kézmelegre olvad és ahogy ígéri egy habkönnyű krém lesz belőle. A zsírossága ellenére könnyen beszívódik, az illata pedig fenomenális. Hmmm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.