MediNatural

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkas.timeazsofia, Módosítva: 2018. november 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali feltöltődés és felfrissülés a bőrnek, gyorsan és hatékonyan hidratálja a szomjas bőrt, hogy az újra élettel teli és egészségtől ragyogó legyen. Kellemes rózsa illatot hagy maga után.

• gyorsan és hatékonyan hidratálja a szomjas bőrt
  • azonnali felfrissülés az arcbőrnek
  • derűssé, ragyogóvá teszi a fakó bőrt
  • kitűnő feszesítő, ránctalanító és sejtregeneráló
  • segít az arcápoló olajok optimális felszívódásában
  • üdítő arcpermet a nyári hőségben
  • smink fölé is használható
  • fenséges, légies édes rózsaillattal ölel körbe
  • aromaterápiás hatás: érzelmileg kiegyensúlyozó, harmonizáló

Ncsk

2021. május 13.

Tenyleg szuper.. bar meg nem dontottem el, inkabb csak a pszichere vagy a borre is. Azert a levendulast is ki fogom probalni, mert teny es valo, hogy minden reggel varom, hogy hasznaljam..en nem erzek rozsa illatot benne, egyszeruen csak kellemes es kesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 13.

Klifta

2021. január 13.

Semmi extra, de annak tökéletes :-) Általában reggelente fújom, az enyhén olajos bőrápoló alá, nyáron pedig csak úgy, frissítésnek is. Az illata nem erős, de kellemes. Aki toniknak venné, annak szerintem nem jó, ez nem tonik, "csak" víz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Lencseee

2020. november 4.

Itt vettem elotte sosem hallottam errol a markarol. Naygszeru vetel volt. Kituno hidratalo permet. Magaban csodat nem fog tenni, de tobblepeses rutinban kituno kezdolepes. Szivesen ujraveszem. Ja, es tenyleg szuper a porlasztoja;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

TMelitta

2020. november 2.

Tisztítás után, krémek előtt kiváló. A hajtőre is fújok belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Tisztítás után, krémek előtt kiváló. A hajtőre is fújok belőle.

Eria

2020. szeptember 26.

Csodaszer. Csak rózsavíz, semmi egyéb. Nagyon szeretem használni, van hogy naponta többször is érte nyúlok, kiváltképp nyáron.
Az illata finom, frissít, a bőrnek, hajnak is jót tesz, és a rózsás termékek most ismét reneszánszukat élik, rózsavíz összetevővel. Minden egyéb nélkül is finom táplálást nyújt, így nekem önmagában favorit.
A pumpája is nagyszerű, szépen porlaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

A pumpája is nagyszerű, szépen porlaszt.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Őszintén szólva ezelőtt a tiniéveket leszámítva nem használtam tonikokat, ez viszont abszolút meggyőzött, hogy nem fölösleges lépés az arcápolásban. Olyat kerestem, ami színtiszta, vegyszermentes, és ebben nem is csalódtam, az illata pedig isteni. Arctisztítás után szoktam az arcra permetezni, meglepően jól hidratál, és megnyugtatja az arcbőrt. Illetve napon való tartózkodás után magamra fújkálva szintén jó hatással van a bőrömre. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Monka71

2020. június 26.

Mi ketten nem leszünk nagy barátok, pedig imádom a tonikokat.:( Szeretem az illatát, de bárhogy használom, én nagyon ragadok tőle. Nyár van, el fogom fújkálni magamra, de biztos nem veszem meg még egyszer, pedig sokat vadásztam rá a koronás időszakban, nem volt egyszerű beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

xszemyx

2020. június 18.

Csodálatos illata van, reggel élénkítő hatású. Segít jobban beszívódnia a rózsa virágvizes zselének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Vivco

2020. május 22.

Imádom❤ mindennap használom, reggel-este vagy ha csak egy kis extra hidratálásra van szükségem. Kellemes az illata, érzetre szinte lehűti, nyugtatja a bőrömet. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

eszterszekely

2020. május 5.

Sokáig dilemmáztam, hogy ez a termék vajon ér e valamit vagy csak egy kellemes ámbár teljesen felesleges lépés lenne az arcápolási rutinomban. Aztán utána olvastam úgy általában a rózsavíz jótékony hatásainak és végül belekerült az első Medinaturalos rendelésembe. És milyen szerencse! 5 különböző olajból készítettem egy keveréket és enélkül biztos jóval kevésbé szívódnának be. Meg valamelyest kompenzálja az egyébként nagyon büdös szagukat. Tehát az olajok után is permetezek az arcomra (meg még előtte a hialuronsavas tonikomat követően is és nagyon úgy néz ki, hogy a C-vitaminos krémjük fölé is kell mert az sem nagyon akar magától nyom nélkül a bőrbe szívódni. )
Meglepett hogy milyen szépen hidratálja a bőrömet.
Az illata.... Hát az bizony rózsa. What a surprise! Az igazi, virágon is érezhető diszkrét, természetes rózsa illat. Igaz ezt sem szeretem de legalább nem az az émelyítő szintetikus szag amit a legtöbb rózsás termékben használnak. Gyorsan elillan ami gondolom a többségnek rossz hír, nekem viszont remek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Meglepett hogy milyen szépen hidratálja a bőrömet.