MediNatural

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2018. november 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legfinomabb arc- és testápoló, ami akár a legérzékenyebb bababőr ápolására is alkalmassá teszi.

Érzékeny és száraz bőr elsőrendű tápláló és védő olaja, amely ideális az irritált és kiszáradt bőr regenerálására. Nyugtató hatása azonnali felüdülést hoz a dehidratált, hámló, viszkető bőrnek - gombás bőrfertőzések esetén is enyhíti a tüneteket, gyorsítja a bőrsejtek gyógyulási folyamatait még az ekcéma esetén is. Puhítja a sarok, talp vagy könyök felületén megkeményedett bőrt

Önmagában vagy illóolajokkal kevervev testápolásra, Az  édesmandulaolaj minden bőrtípus ápolására alkalmas. Kiválóan vegyül az illóolajokkal ezért tökéletes választás hordozóolajként aromaterápiás felhasználásra.

Blenheim

2019. január 19.

Nagyon szeretem, sokszor használom éjszakára egesz arcra, nagyon puha és hidratalt lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

evelyne30

2018. április 8.

Egy csodaszer számomra!!!! Amióta használom, sokkal szebb lett arcbőröm, a pórusaim is összehúzódtak. Olyan helyen kezdett el nőni a szemöldököm ahol azelőtt soha, majdnem sírtam amikor észrevettem. Ha sminkelés előtt hozzákeverem az arckrémemhez, a sminkem 10x jobban néz ki, sokkal szebben marad fenn a nap folyamán!! Ezek után biztos kipróbálom a jojobás és argános fajtáját!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

crazy724

2018. február 26.

Használom egy ideje, és őszintén szólva sokkal jobban meg vagyok vele elégedve, mint a drágább vagy drága arckrémekkel. A hidratáló hatása eszméletlen, egyetlen problémám, hogy a bőröm nem szivja be olyan gyorsan, mint szeretném, és nehéz hozzászokni ehhez az olajos érzethez. Én inkább önmagában szeretem használni, az olajossága miatt, ezt csak este tudom megoldani, de reggelente arc-, és szemkrémbe is keverem. Főleg a szem alatti karikák miatt vettem, és bár nálam ez sajnos genetika, tudom, hogy eltűntetni nem fogja, de úgy érzem, ill. látom valamennyit enyhitett rajta, az apró ráncok is mintha kisimultak volna, és valahogy a bőrképem is szebb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Juca84

2017. november 16.

Anyukám hívta fel rá a figyelmemet, úgyhogy meg is vettem azonnal. Szerintem minden túlzás nélkül csodás hatása van. A hajamba masszíroztam hajmosás után és nagyon szép lett tőle. A hajvégeim kicsit odavannak, de puhává tette, így már nem olyan mint a cirokseprű.Este az arcomat, illetve leginkább a szemkörnyéket kentem be vele, ott is látványos a változás, sokkal szebb és puhább a bőröm tőle. Végül a kezemen, illetve a körömágyon is tettem egy próbát és ott is villámgyorsan felpuhította a bőrt. Az ára pedig nevetségesen alacsony ahhoz képest, hogy 3 különböző kozmetikai terméket váltottam ki vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

lovemyplants

2017. november 13.

Már lassan egy hónapja használom..édesanyám kérdezte is, hogy mitől ilyen szép most a bőröm..aztán mikor elmondtam,le is nyúlta :) szerintem nagyon szuper kis arcápoló...csak estére használom,mert lassan szívódik be...a kezemre kiszedett arckrémembe(semmi extra...olcsó drogériás arckrém) cseppentek 3-4 cseppet (szárazságtól függően) és bemasszírozom. Sokszor a körömágyam is száraz...egy éjszaka alatt azokat is helyre hozza. :) könnyen adagolható, olcsó, nem okoz pattikat, sokáig elég. Xd áá

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

ildiko9898

2017. november 9.

Nekem ennek a termékcsaládnak a jojobaolajos terméke jobban tetszik mert az könnyebben felszívódik és pattanásos bőrre jobban ajánlott de ez is nagyon jó és bio ami plusz pont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

tymes18241

2017. szeptember 24.

Nem olyan hatásos számomra, mint a termékcsalád argánolajos terméke, de a bőrömet ez is szépen hidratálja, és nagyon jó a bőrproblémák kezelésére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

saretta

2017. szeptember 5.

Arckrémbe keverve használom, nyáron is jólesett az érzékeny, száraz bőrömnek. Nagyon kellemes, visszafogott, mandulamag illata van. Nem túl zsíros, de kevés is elég belőle, hamar felszívódik, és mintha csökkent volna a kipirosodásra való hajlamom. Nem tudom, hogy a hűvös idő beköszöntével elég lesz a száraz arcomra, meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil