MediNatural

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mese0211, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma olaj antioxidánsokban gazdag hatóanyagai, méltán teszik az anti-aging bőrápoló olajok „korona ékkövének”  egy igazi kincsesbánya lesz a bőröd számára. Megvédi az epidermiszt (a bőr külső rétegét), és elősegíti a bőrsejtek regenerációját, új sejtek növekedését, amelyek elasztint és rostot termelnek, ezáltal biztosítják, hogy a bőr puha és rugalmas maradjon. Ez a tulajdonság egyebek között az igen ritka punicin-savnak köszönhető. Stimulálja a keratinociták sejtosztódását, amelyek a bőr külső rétegét alkotják. Ezen sejtek növekedésével a bőr könnyebben regenerálódik és segít a bőr újraélesztésében a fiatalos megjelenés feltárásában. A gránátalma olajban található ritka vegyületek megakadályozzák, hogy az enzimek lebontsák a kollagént, így hozzájárulnak az egészséges bőrhöz. A kollagén a bőrben található létfontosságú anyag, amely biztosítja, hogy a bőr puha, sima és feszes maradjon. Ezenkívül olyan sejtek növekedését is segíti, amelyek elasztint és rostot termelnek, ezáltal biztosítják, hogy a bőr puha és rugalmas maradjon.  A gránátalma olaj különleges vitamin és antioxidáns tartalmával, védi a bőrt a környezeti ártalmaktól, és hozzájárul a rugalmasságának megőrzéséhez;  a bőr textúráját finomítva elősegítheti a szépség megőrzését.

boja

2019. augusztus 26.

Nekem nem vált be a rosacea iesetében. Sőt!!! Piros hajszálerek lettek az arcomon ami addig nem volt 😢 továbbra is marad a favorit Eucerin anti - rose krém!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

mese0211

2019. április 24.

Számomra a legtökéletesebb olaj amit eddig használtam, feszes és puha bőrt eredményez, csökkentette a pirosságot, könnyen felszívódik és nincs kellemetlen illata. Nagyon szeretem használni dekoltázsra is, gyakran szőlőmag olajjal keverve. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Emolliensek: Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil