MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

betty23

2020. június 24.

update: Már nem használom sem a hajamon, sem az arcomon. Nem okozott gondot, de nekem hajon pl. nem jött be hosszútávon hajvégápoló helyett. Nagy ámítás ez a szilikonmentes sztori... Hajpakoláshoz szerintem jó lehet, arcra is teljesen oké volt. Nem rontom le, mert az ígéreteit beváltotta, csak én vártam tőle többet.

Mindenki dobja el a nagy cégek hajvégápoló termékeit! Ez TISZTA argán olaj, jobban megéri, mint a szilikonokkal és egyéb fityinges olajokkal kevert készítmények. A hajam pihe-puha és fényes lesz tőle, főleg a hajvégeimen szembetűnő. Száraz hajon is bátran használom, mert könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos és nehéz. Csak ajánlani tudom!

Az arcomon is használtam a hidratálómmal együtt éjszakára egy kis plussznak, teljesen oké volt, pedig nekem hajlamos pattanásokra is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Mantra

2019. december 26.

Használom a hajamra és a bőrömre is, mindkettőre jótékony hatással bír. A bőrömbe vizes ujjakkal masszírozom bele, gyorsan beszívódik. A szem körül hígítás nélkül egy cseppet használok, ami nagyon szépen feltölti és simítja a bőröm, de csak este, mert töményen nehezen szívódik fel. Hetente 3 alkalommal használom, egyébként a jojoba olaj a másik nagy favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Kamea

2019. december 17.

Téli időszakban szoktam csepegtetni belőle a testápolómba, megtámogatva vele azt. Eldolgozva a bőrön szépen együttműködik a krémmel és fokozza annak hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

BRebi

2019. december 17.

Update: Fungal acne-t okoz, emiatt többé már nem vásárolom újra. Ez nem a termék hibája, ügyhogy akinek nincsenek ilyen problémái, azoknak ajnálom. Illatmentes, és viszonylag hamar beszívódik. Hajra kifejezetten szeretem, azonban a kis szerelés miatt máshoz nyúlik inkább.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

dynah13

2019. december 14.

Nagy arganolaj rajongo vagyok, sokaig csak a haj es testapolasban hasznaltam arganolajos termekeket, mindet nagyon szerettem.
Aztan kicsit utanaolvastam az olajoknak, es megvilagosodtam, hogy mennyi mindenre jok es hogy igy is be lejet oket szerezni :)
Ez az arganolaj nalam alapdarab. Fokent arcra szoktam hasznalni (a hajamra kulon van), vagy a micellas vizes vattapamacsra teszek par cseppet es azzal torlom at, vagy siman az arcomra hidratalo ala. A gyakorisaga valtozo, az arcom allapotatol fugg :)
De amikor nem volt a hajvegapolom, akkor arra is ezt hasznaltam, illetve koromre is szoktam.
Szoval igen sokoldaluan hasznalhato, nagyon jo kis olaj, batran ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

GDora

2019. október 29.

Tegnap próbáltam ki először, de ez egyszerűen egy álom. Olyan pihe-puha lett tőle a bőröm, ráadásul nem hagyott olajos, ragacsos érzetet maga után. A hajvégeim is bekentem vele és ott is remekül beszívódott. Hajpakolásként is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Helene

2019. október 19.

Ezt esti arcápolónak használom, mivel kissé zsírosabb hatású lesz az arcom, amiért nehezebben szívja be. De a hatás másnapra, sokkal lágyabb, fiatalosabb arcbőrt eredményez. Biztos hogy még sokszor újrafogom vásárolni.

Hajbalzsam helyett is bevált. Sokkal lágyabb, puhább, selymesebb hajat eredményez. 4 csepp ebből + 4 csepp az avokádóolajból és csökkenti a hajhullást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

szandi08

2019. szeptember 20.

Imádom! Általában este szoktam használni az arcomon, reggelre pihepuha lesz. A hidratáló hatása jobb bármelyik arckrémnél! Gyorsan beszívódik, alapozó alá is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Alyr

2019. május 29.

Elmúltak a pattanásaim, javult a bőrtónusom, egyenletesebb lett. Nekem 2 hét kellett ehhez, de igazi csodaszer.
Elég gazdag olaj, ezért én este lefekvés előtt használom. Párnán nem hagy nyomot.

Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Újra fogom venni.

Forianka

2019. április 8.

Még egy hete sincs, hogy beszereztem, de már látszik az arcomon az eredménye, ténlyeg csodaszer. Ráncokra, kombinált bőrre használom nagyon közel a 40-hez és örülök, hogy rátaláltam, simítja, puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil