MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MissSejla

2021. július 3.

Kombinalt a bőröm, de szeretem hazsnalni, nem tomiti el a porusaimat. Nyaron is hasznalom alkalmanként, ad egy plusz hudratalast, feltöltest. Neha hajamra is kenek ejszakara vagy hajmosas elotr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

SaraSzoke

2021. június 15.

Hosszú szőkére festett hajam van.
Jó cucc! Hajmosás előtt felkenem a fülem alatti részre. Nem kell annyi hogy tocsogjon. Várok 1 órát vagy egy éjszakát és aztán hajat mosok. Nagyon szép hajvégeket csinál, megörzi a haj nedvességtartalmàt, sima és fényes lesz. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Hosszú szőkére festett hajam van.

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. május 29.

A nagy betűs arcápoló. Csak ajánlani tudom. A bőröm szinte síkit érte, hogy használjam. Én reggel és este használok 2-3 cseppet még vizes bőrbe masszírozva, majd utána rá egy könnyű nappali vagy éjszakai hidratáló krém. Számomra még a smink alá is tökéletes, de természetesen váni kell egy tíz percet, hogy valamennyire beszívódjon. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 29.

lollinymph

2021. március 16.

csoda!! a bőrömre és a hajamra is használom, este egy-két cseppet a szemem alá masszírozok be és az arcom szárazabb részeire, gyönyörű puha, üde lesz tőle a bőröm reggelre és úgy vettem észre, a halvány karikákat is eltünteti. ha száraznak érzem a hajvégeimet, pár cseppet kap ebből, hajmosás után a vizes hajamra kicsit többet teszek, úgy vettem észre, könnyebb tőle a fésülés és a hajam is egészségesebb, puhább.:) az illata nekem nem zavaró, sőt, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Nonnerka

2021. február 11.

Mostantól nem veszek több arckrémet, mert Ő a befutó. Elég csak este használnom. Belemasszírozom az arcbőrömbe, pár óra alatt tökéletesen beszívódik (így tényleg csak estére javaslom), a bőröm látványosan üdébb, egységesebb, hidratált. Kevert bőrtípúsom van, de nem nehezíti el. Nem lesz tőle zsíros vagy pattanásos. Az ára szerintem jó. Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Rekaa09

2021. január 29.

Vízhiányra bevált. Este utolsó lépésként viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Vízhiányra bevált. Este utolsó lépésként viszem fel.

betty23

2020. június 24.

update: Már nem használom sem a hajamon, sem az arcomon. Nem okozott gondot, de nekem hajon pl. nem jött be hosszútávon hajvégápoló helyett. Nagy ámítás ez a szilikonmentes sztori... Hajpakoláshoz szerintem jó lehet, arcra is teljesen oké volt. Nem rontom le, mert az ígéreteit beváltotta, csak én vártam tőle többet.

Mindenki dobja el a nagy cégek hajvégápoló termékeit! Ez TISZTA argán olaj, jobban megéri, mint a szilikonokkal és egyéb fityinges olajokkal kevert készítmények. A hajam pihe-puha és fényes lesz tőle, főleg a hajvégeimen szembetűnő. Száraz hajon is bátran használom, mert könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos és nehéz. Csak ajánlani tudom!

Az arcomon is használtam a hidratálómmal együtt éjszakára egy kis plussznak, teljesen oké volt, pedig nekem hajlamos pattanásokra is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Mantra

2019. december 26.

Használom a hajamra és a bőrömre is, mindkettőre jótékony hatással bír. A bőrömbe vizes ujjakkal masszírozom bele, gyorsan beszívódik. A szem körül hígítás nélkül egy cseppet használok, ami nagyon szépen feltölti és simítja a bőröm, de csak este, mert töményen nehezen szívódik fel. Hetente 3 alkalommal használom, egyébként a jojoba olaj a másik nagy favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Kamea

2019. december 17.

Téli időszakban szoktam csepegtetni belőle a testápolómba, megtámogatva vele azt. Eldolgozva a bőrön szépen együttműködik a krémmel és fokozza annak hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

BRebi

2019. december 17.

Update: Fungal acne-t okoz, emiatt többé már nem vásárolom újra. Ez nem a termék hibája, ügyhogy akinek nincsenek ilyen problémái, azoknak ajnálom. Illatmentes, és viszonylag hamar beszívódik. Hajra kifejezetten szeretem, azonban a kis szerelés miatt máshoz nyúlik inkább.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil