MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

BRebi

2019. május 24.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Mindennapi rutinom részévé vált. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Forianka

2019. április 8.

Még egy hete sincs, hogy beszereztem, de már látszik az arcomon az eredménye, ténlyeg csodaszer. Ráncokra, kombinált bőrre használom nagyon közel a 40-hez és örülök, hogy rátaláltam, simítja, puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Rivergirl

2019. április 1.

Nagyon szeretem. Télen a kirepedezett bőrömmel a kézfejemen csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nagyon szeretem. Télen a kirepedezett bőrömmel a kézfejemen csodát tesz.

Nicole88

2019. március 7.

Egyszerűen imádom! 2-3 naponta használom este az arckrémem alá, nagyon szereti a bőröm. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Bragatta

2019. február 22.

Egy csoda ez a termék :) 30-hoz közeledve úgy ítéltem meg hogy ideje lenne valami hidratáló krém után nézni, de valahogy mindegyiknél az volt az érzésem, hogy jó-jó de nem az igazi. Vagy túl parfümös volt az illatuk, vagy kipirosodott húzódott tőlük a bőröm és hagytam őket. Az argánolajat a kozmetikusom ajánlotta és nagyon nagyon bevált. Elkezdtem használni és mintha kicserélték volt a bőröm :) Kombinált bőrtípusom van, acnés pattanásokból visszamaradt hegekkel.
Esténénk a megtisztított bőrre pár cseppet finom körkörös mozdulatokkal felviszek, különösen ügyelve a szemem körüli területre. Pár alkalom után látványosan egészségesebb, élettel telibb lett a bőröm, egységesebb felülettel, a hegek is halványultak, és az apró kis ráncok a szemem körül is eltűntek. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb kezdtem el használni. Soha többet drogériás hidratálók. Ha lehetne 100 csillagot adnék rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Zyra

2018. december 30.

Nos, mióta megvettük azóta napi szinten használom a hajamra, mivel arra vettem. Már nagyon elegem volt minden balzsamból és olajból, mert semmi nem használt a száraz, törékeny hajamra. Tény, hogy a hajat nagyon könnyen zsíros látszatúvá teszi pár cseppel is, tehát bőven elég 3, max 4 csepp véleményem szerint. Ha szárítás után kenem be akkor 1-2 cseppel, mert ha többet használnék másnapra már picit zsíros látszatot keltene. Ha napközben random bekenem akkor szoktam több cseppet használni, mivel úgy is mosok majd aznap este hajat. Mások kitértek az illatára, de szerintem isteni, úgyhogy engem kifejezetten nem zavar. A hatása az elképesztő. Nagyon puha, könnyen kezelhető, ragyogó hajat varázsol szárítás után. Az ujjaim csak úgy siklanak a fürtjeim közt. A töredezett hajszálaimat végre nem érzem. Mintha újra selymes babahajszálaim lennének. Szoktam még úgy is használni, hogy a kókuszolajas balzsamomba csepegtetek pár cseppet és tökéletesen teszi a dolgát a kókuszolajjal együtt. Nálam végre ez hatott, úgyhogy biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

MormiOrsi

2018. december 11.

Nagyon jó, csak ajánlani tudom! Régóta ki szerettem volna próbálni, mert sok jót olvastam róla, pl., hogy kombinált bőrre is használható. És valóban, nem pattogtam ki tőle és nagyon szépen hidratálja a bőröm, én mondjuk hidratálóba keverem esténként. Reggelre szépen feltölti az arcom és összehúzza a pórusaimat(!). A rutinom része lett, nem csak egymagában használom, így nem tudom úgy milyen hatást lehet vele elérni, de így abszolút hozzá ad. Egyszer szeretném nappalra is kipróbálni, majd esetleg, ha nagyon mínuszok lesznek, mert attól még kicsit tartok, de éjszaka totál beissza a bőröm az összes olajat, amit rákenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

dalmaflora

2018. november 7.

Mostanában kezdem lecserélgetni a kozmetikai termékeimet a lehető legkevesebb káros anyagot tartalmazókra. Olajokkal is barátkozom, mandulaolajat használtam eddig az arcomra, azonban azt kicsit nehezen szívta be a bőröm. Most az argánolajra esett a választásom, és nagyon meglepődtem, az arcom csak úgy beszippantotta, olyan kellemes bababőrt varázsolt 10 perc alatt, hogy csak ámulok. Egyébként vízhiányos, miteszerekre hajlamos bőrrel vagyok megáldva, és így is azt mondom csodaszer! Hajvégre is felkentem gyorsan (nekem amúgy zsíros hajam van), kíváncsi vagyok az ottani eredményre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

dizabella01

2018. október 23.

Nagyon szeretem, a hidratálómba keverek 2 cseppet, és éjszakára ezt használom. Reggelre szép puha bőrrel ébredek, a pattanásaimat sem bántja, sőt, mintha segít is rajtuk. Nagyon zord és hideg téli napokon nappal is kevertem 1-2 cseppet a krémembe, és megvédte az arcom a hideg széltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

betty23

2018. október 14.

Mindenki dobja el a nagy cégek hajvégápoló termékeit! Ez TISZTA argán olaj, jobban megéri, mint a szilikonokkal és egyéb fityinges olajokkal kevert készítmények. A hajam pihe-puha és fényes lesz tőle, főleg a hajvégeimen szembetűnő. Száraz hajon is bátran használom, mert könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos és nehéz. Csak ajánlani tudom!

Az arcomon is használtam a hidratálómmal együtt éjszakára egy kis plussznak, teljesen oké volt, pedig nekem hajlamos pattanásokra is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil