MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dynah13

2019. december 14.

Nagy arganolaj rajongo vagyok, sokaig csak a haj es testapolasban hasznaltam arganolajos termekeket, mindet nagyon szerettem.
Aztan kicsit utanaolvastam az olajoknak, es megvilagosodtam, hogy mennyi mindenre jok es hogy igy is be lejet oket szerezni :)
Ez az arganolaj nalam alapdarab. Fokent arcra szoktam hasznalni (a hajamra kulon van), vagy a micellas vizes vattapamacsra teszek par cseppet es azzal torlom at, vagy siman az arcomra hidratalo ala. A gyakorisaga valtozo, az arcom allapotatol fugg :)
De amikor nem volt a hajvegapolom, akkor arra is ezt hasznaltam, illetve koromre is szoktam.
Szoval igen sokoldaluan hasznalhato, nagyon jo kis olaj, batran ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

GDora

2019. október 29.

Tegnap próbáltam ki először, de ez egyszerűen egy álom. Olyan pihe-puha lett tőle a bőröm, ráadásul nem hagyott olajos, ragacsos érzetet maga után. A hajvégeim is bekentem vele és ott is remekül beszívódott. Hajpakolásként is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Helene

2019. október 19.

Ezt esti arcápolónak használom, mivel kissé zsírosabb hatású lesz az arcom, amiért nehezebben szívja be. De a hatás másnapra, sokkal lágyabb, fiatalosabb arcbőrt eredményez. Biztos hogy még sokszor újrafogom vásárolni.

Hajbalzsam helyett is bevált. Sokkal lágyabb, puhább, selymesebb hajat eredményez. 4 csepp ebből + 4 csepp az avokádóolajból és csökkenti a hajhullást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

szandi08

2019. szeptember 20.

Imádom! Általában este szoktam használni az arcomon, reggelre pihepuha lesz. A hidratáló hatása jobb bármelyik arckrémnél! Gyorsan beszívódik, alapozó alá is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Alyr

2019. május 29.

Elmúltak a pattanásaim, javult a bőrtónusom, egyenletesebb lett. Nekem 2 hét kellett ehhez, de igazi csodaszer.
Elég gazdag olaj, ezért én este lefekvés előtt használom. Párnán nem hagy nyomot.

Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Újra fogom venni.

Forianka

2019. április 8.

Még egy hete sincs, hogy beszereztem, de már látszik az arcomon az eredménye, ténlyeg csodaszer. Ráncokra, kombinált bőrre használom nagyon közel a 40-hez és örülök, hogy rátaláltam, simítja, puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Rivergirl

2019. április 1.

Nagyon szeretem. Télen a kirepedezett bőrömmel a kézfejemen csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nagyon szeretem. Télen a kirepedezett bőrömmel a kézfejemen csodát tesz.

Nicole88

2019. március 7.

Egyszerűen imádom! 2-3 naponta használom este az arckrémem alá, nagyon szereti a bőröm. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Bragatta

2019. február 22.

Egy csoda ez a termék :) 30-hoz közeledve úgy ítéltem meg hogy ideje lenne valami hidratáló krém után nézni, de valahogy mindegyiknél az volt az érzésem, hogy jó-jó de nem az igazi. Vagy túl parfümös volt az illatuk, vagy kipirosodott húzódott tőlük a bőröm és hagytam őket. Az argánolajat a kozmetikusom ajánlotta és nagyon nagyon bevált. Elkezdtem használni és mintha kicserélték volt a bőröm :) Kombinált bőrtípusom van, acnés pattanásokból visszamaradt hegekkel.
Esténénk a megtisztított bőrre pár cseppet finom körkörös mozdulatokkal felviszek, különösen ügyelve a szemem körüli területre. Pár alkalom után látványosan egészségesebb, élettel telibb lett a bőröm, egységesebb felülettel, a hegek is halványultak, és az apró kis ráncok a szemem körül is eltűntek. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb kezdtem el használni. Soha többet drogériás hidratálók. Ha lehetne 100 csillagot adnék rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Zyra

2018. december 30.

Nos, mióta megvettük azóta napi szinten használom a hajamra, mivel arra vettem. Már nagyon elegem volt minden balzsamból és olajból, mert semmi nem használt a száraz, törékeny hajamra. Tény, hogy a hajat nagyon könnyen zsíros látszatúvá teszi pár cseppel is, tehát bőven elég 3, max 4 csepp véleményem szerint. Ha szárítás után kenem be akkor 1-2 cseppel, mert ha többet használnék másnapra már picit zsíros látszatot keltene. Ha napközben random bekenem akkor szoktam több cseppet használni, mivel úgy is mosok majd aznap este hajat. Mások kitértek az illatára, de szerintem isteni, úgyhogy engem kifejezetten nem zavar. A hatása az elképesztő. Nagyon puha, könnyen kezelhető, ragyogó hajat varázsol szárítás után. Az ujjaim csak úgy siklanak a fürtjeim közt. A töredezett hajszálaimat végre nem érzem. Mintha újra selymes babahajszálaim lennének. Szoktam még úgy is használni, hogy a kókuszolajas balzsamomba csepegtetek pár cseppet és tökéletesen teszi a dolgát a kókuszolajjal együtt. Nálam végre ez hatott, úgyhogy biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil