MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MormiOrsi

2018. december 11.

Nagyon jó, csak ajánlani tudom! Régóta ki szerettem volna próbálni, mert sok jót olvastam róla, pl., hogy kombinált bőrre is használható. És valóban, nem pattogtam ki tőle és nagyon szépen hidratálja a bőröm, én mondjuk hidratálóba keverem esténként. Reggelre szépen feltölti az arcom és összehúzza a pórusaimat(!). A rutinom része lett, nem csak egymagában használom, így nem tudom úgy milyen hatást lehet vele elérni, de így abszolút hozzá ad. Egyszer szeretném nappalra is kipróbálni, majd esetleg, ha nagyon mínuszok lesznek, mert attól még kicsit tartok, de éjszaka totál beissza a bőröm az összes olajat, amit rákenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

dalmaflora

2018. november 7.

Mostanában kezdem lecserélgetni a kozmetikai termékeimet a lehető legkevesebb káros anyagot tartalmazókra. Olajokkal is barátkozom, mandulaolajat használtam eddig az arcomra, azonban azt kicsit nehezen szívta be a bőröm. Most az argánolajra esett a választásom, és nagyon meglepődtem, az arcom csak úgy beszippantotta, olyan kellemes bababőrt varázsolt 10 perc alatt, hogy csak ámulok. Egyébként vízhiányos, miteszerekre hajlamos bőrrel vagyok megáldva, és így is azt mondom csodaszer! Hajvégre is felkentem gyorsan (nekem amúgy zsíros hajam van), kíváncsi vagyok az ottani eredményre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

dizabella01

2018. október 23.

Nagyon szeretem, a hidratálómba keverek 2 cseppet, és éjszakára ezt használom. Reggelre szép puha bőrrel ébredek, a pattanásaimat sem bántja, sőt, mintha segít is rajtuk. Nagyon zord és hideg téli napokon nappal is kevertem 1-2 cseppet a krémembe, és megvédte az arcom a hideg széltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

googles

2018. augusztus 17.

Mivel az arganolajas kremek alig tartalmaznak arganolajat, de cserebe aranyaron vannak, gondoltam, majd en cseppentek az aktualis krememhez, amikor ugy erzem.

Ez be is valt, sot, maximalisan bevalt. A hidratalo kremet nyaron lehet siman hasznalni, amikor jobban kell az olaj, meg telen, akkor par csepp a tenyerbe. Isteni selymes ez az olaj. Kombinalt vagy zsiros borre ugyan nem tudom, kell-e, az en esetemben nagyon jo hatasa van. Szoval ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

tara95

2018. augusztus 17.

Meglepődtem az árán, elég olcsó. Pláne, hogy a dm-es appal féláron vettem meg a fodrászom tanácsára, mert a hajam vége nagyon száraz, hiába kenem a kókusz és jojoba olajat. Nos, ami meglepett, hogy magyar. Jó pont. A következő, hogy hidegen sajtolt. Már felkészültem ,,A" szagra és színre amiről mindenki beszél, amikor...ez áttetsző. Semmi szaga. Wat??? Nem igazán értettem, de nem érdekelt. A hajamra gyakorolt hatása később fog megmutatkozni, viszont szeretem az olajakat használni az arcomon, belekevertem pár cseppet utolsó lépésben a zselés éjszakai maszkomba. Azonnal fehérré és krémessé vált, később letöröltem a felesleget. A bőröm pihe-puha, fel van töltve és most egy kissé megkattant (gondolom a kaják miatt), láthatóan értékelte ezt a kis pluszt, halványabb a pirosság. Egyelőre felemás a tapasztalat, de inkább a pozitív irányba mozdul.

Majdnem elfogyott és csak a kíváncsiságom miatt vettem meg a jojobát, ugyanis szuperül bevált hidratáló helyett (lotiont azért használok), annyira könnyed és pihe-puha reggelre az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Preciosa

2018. július 2.

Univerzális kis csodaszer! Egy cseppel a szemek környékét, főleg a nevetőráncokat kenem, masszírozom be esténként. Ahogy öregszem, itt szárazabb a bőröm, (máshol zsíros-kombinált), így simán "elbírja" ezt az olajat! A körömágy bőrét is szépen táplálja. Egy cseppje a frissen mosott, szálló hajat (hajwaxba téve) szépen kisimítja, hidratálja. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Tapiocska

2018. június 7.

Használom az arcomon ha nagyon ki van száradva. A lényeg: sok más márkás és kevésbé márkás drogériás hidratálót kenterbe ver..Éjszakára kenem be vele a bőrömet, akkor persze zsíros és kicsit még ennek is kellemetlen a szaga.. de reggelre szép a bőröm :)
A hajamra is használom, ricinusolajjal keverve, hajmosás előtt hajvégre és hajtövekre fújom.. egészen jól táplál.. megint csak: nekem sokkal érdemesebb ezt felkenni mint méregdrága speciális 40 összetevős balzsamokat és ápolókat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

ilonikaa

2018. április 29.

Nagyon szeretem! Arcra, hajra tökéletes! :) Az egyik kedvenc olajom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Nagyon szeretem! Arcra, hajra tökéletes! :) Az egyik kedvenc olajom! :)

ziadrienn

2018. április 23.

tökéletes olaj,hajra,arckrémbe,illatát szokni kell

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

tökéletes olaj,hajra,arckrémbe,illatát szokni kell

viviennoo

2018. március 24.

Sok olajat kipróbáltam a hajamra, közte professzionális és drogériás termékeket is. De valahogy egyik se vált be 100%-osan. Így gondoltam, átváltok egy természetesebb vonalra, nem bántam meg. A hajam száraz, vékony szálú, könnyen gubancolódik. Kb. másfél hónapja vásároltam meg ezt az argánolajat, azóta már újra is vettem 2x (fenékig érő hajam van). Ez alatt a másfél hónap alatt a hajam teljesen ujjászületett. Keverni szoktam ricinus, jojoba és kókuszolajjal, így pakolásként viszem fel, de ha este a hajvégeimen eloszlatok 3-4 cseppet, reggelre beszívja. Az eredmény: puha, fényes, erősebb és kevésbé száraz a hajam. Imádom!! :D (az arcomra nem vált be, pattanásokat okozott, de ez nem von le az értékéből, mert én nem a bőrömre vásároltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil