MediNatural

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolása. Az argánolaj a legjobb választás egy nő számára, ami rendkívül sokféleképpen felhasználható, a bőr sugárzó, a haj pedig fényes lesz tőle. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, így megelőzi a ráncok kialakulását. Megerősíti a törékeny körmöket Kiválóan vegyül az illóolajokkal, ezért tökéletes választás."

Yette

2018. március 17.

Bár nem lett a kedvencem de egy jó terméknek tartom a Medinatural olaját.
Előzőleg egy Aromax olajat használtam melynek a cseppentős kialakítása sokkal kényelmesebbnek bizonyult számomra a mindennapi használat során, így valószínűleg visszapártolok a már jól bevált Aromaxos társához.
Maga az olaj nagyon szépen teszi a dolgát. Túlzások nélkül csodákra képes a hajjal és a bőrrel kapcsolatban is, és csak pár cseppre van szükség belőle.
A bőr nem szívja be hamar így csak esti használatra javasolnám, viszont reggelre a bőröm sokkal egészségesebbnek, teltebbnek, hidratáltabbnak tűnik.
A haj viszont úgy szívja mint a száraz föld a vizet. Csak a hajvégekre és csak hajmosás után használom, alkalmazása után a szanaszét szálló hajam megzabolázódik anélkül hogy összetapadna és zsíros látszatot keltene.

Mindenkinek csak ajánlani tudom az argonolajat a mindennapok során, mind a bőröd mind a hajad meg fogja hálálni ezt a fajta törődést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Bár nem lett a kedvencem de egy jó terméknek tartom a Medinatural olaját.

ClaryFray

2018. február 26.

Nekem a hajammal csodát tett, száraz gubancolódós hajam van, amire mindig kell valami hőkezelés, hogy valahogy kinézzen.
Nos tegnap ahogy megvettem, hazaértem, gondoltam úgyis hajmosós nap van, kipróbálom. Nekem kb. 5 csepp elég volt a hajhosszamra és további ötöt bele masszíroztam a fejbőrbe. Egy óra múlva mostam hajat és már akkor is valami furcsa volt, túl jó állagú volt a hajam.:D öblítés, törcsizés után hagytam levegőn megszáradni és szép fényes rendezett hullámokban száradt meg, és nem nehezült el.
Eddig sok fajta olajat kipróbáltam, de eddig ez működik a legjobban a félig göndör félig szénakazal hajammal.
Arcbőrre még tesztelem, jövök majd az updattel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Arcbőrre még tesztelem, jövök majd az updattel.

Kovcskata51

2018. január 25.

Kétségek között vásároltam meg, de nagyon jó döntés volt.
Nagyon jó áron van, és csodaszer.
Első nap kicsit megijedtem, mert reggelre lett pár nagyon apró pattim. Gondoltam ha már megvettem kap még egy esélyt. Második nap már csak 1 kis pötty jött ki, aztán sohatöbbet nem jelentkeztek, lehet csak az első reakciója volt a bőrömnek.
Azóta puha, mint a babapopsi, olyan, mintha feltöltötték volna. Kicsit heges, piros foltos az arcom, ezeken úgy látom, kicsit halványított.
A szemem körüli ekcémát nullára levitte, teljesen rendben van, végre nem fáj, húzódik ott a bőr.
A szőkített, hamvas hajam besárgult tőle eléggé, úgyhogy oda többet nem használom, vagy maximum hajápolóba keverve.
Király cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Kétségek között vásároltam meg, de nagyon jó döntés volt.
Nagyon jó áron van, és csodaszer.
Király cucc :)

Schmetterling

2017. december 21.

Arcápolásra vettem. A mannás társával egyáltalán nem voltam megelégedve, fénylett tőle a fejem mint a villanykörte és nem ápolt, pedig elvileg ugyanaz a beltartalom...
Ez egy nagyon jó termék! Pihe puha az arcom egész nap, pikk pakk beszivódik, szememnél a mimikai ráncok szépen halványodtak. Marad a szekrényemben egy darabig 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

bubilany

2017. november 30.

Hajvégápolásra vettem és kiválóan teljesít :)
Nagy plussz, hogy még magyar termék is.

UPDATE: kipróbáltam arcra is és nagyon sajnálom, hogy eddig ezt nem tettem meg :) Szuper!!! Főleg szem alá kenek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Hajvégápolásra vettem és kiválóan teljesít :)
Nagy plussz, hogy még magyar termék is.

VictoryMiller

2017. november 21.

Csodaszer!
Nagyon széppé teszi a bőrt. Minden éjjelre használom és hajmosás után a hajvégekre.
A 4*-ot kizárólag az ára miatt adom.
Mivel minden nap használom (3-4 csepp naponta), így hamar elfogy és azért 20 ml ért picit talán sok ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Csodaszer!
A 4*-ot kizárólag az ára miatt adom.

littlebird2

2017. november 11.

1 hete használom arcápolásra. Eddig teszi a dolgát. Hajápolásra is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil