MediNatural

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simmondsia chinensis Oil - bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolására.

labanczlaura0502

2019. április 17.

Nagyon szárazak a hajvégeim, elsősorban erre a célra vettem meg, erre pedig nagyon szuperül bevált! :) A téli időszakban volt egy olyan periódus amikor az egyébként zsíros, problémás bőröm átváltott nagyon száraz-ekcémás típusra, ezért pár cseppet esténként eloszlattam az arcomon ebből az olajból és reggelre nagyon szép puhává vált tőle, szerintem igazi kis csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Ria22

2019. március 31.

A kozmetikus nem hitte el, hogy ezt használom a kombinált - tág pórusú bőrömre, szerinte ez zsíros bőrre nem való...
Van, hogy napi kétszer is használom, de este mindenképpen. Vizes arcbőrbe dolgozom be, a szemöldökömre és az ajkaimra is szoktam belőle juttatni. Korábban szőlőmagolajat használtam, ez talán jobb egy kicsivel. Körömágybőrbe masszírozva is hatékony, kevésbé töredeznek a körmök mellette. Kisimítja a bőrt, a pórusokat nem csökkenti de hát nem is ez a dolga. Akinek száraz a bőre hidratáló krémmel kencézzen még utána, de nekem épp elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

dominika99

2019. január 19.

Csodaszer! A bőröm pihe-puha, kisimult lesz tőle, a miteszerek is sokkal halványabbak, kisebbek lettek a használata után. Mindennapi esti rutinom része lett.😍 A hajpakokolásomba is szoktam pár cseppet beletenni, a hajam imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

norisz

2018. december 20.

Nagyon szuper termék! Már az első használat után reggel láthatóan jót tett az arcomnak, elképesztően puha lesz tőle mindig. Hosszú távú a hatása, mert teljesen rendszertelenül használom és érezhetően napokig sokkal jobb állaga van a bőrömnek.
A hajamra és a fejbőrömre is szoktam használni hogy ne száradjon ki a hidegben, hajmosás előtt kb. 1 órával masszírozom be, majd alaposan lemosom. A hajbalzsamba is szoktam csepegtetni pár cseppet, nagyon puha és könnyen kifésülhető lesz tőle, illetve sminknél is használom, sokkal intenzívebb színt eredményez nekem.
Ajándékba is szoktam venni, mindig bejön:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Ajándékba is szoktam venni, mindig bejön:)

marcsi1233

2018. december 15.

Második üveggel használom, mert praktikus számomra a csomagolása, kis csepegtetős feje van, kupakja jól záródik, és nem úszik semmi se olajban!
N
agyon tetszik a hatása, feldobja a krémeimet is, főleg így télen. 4-5-6 cseppet rakok a tenyerembe és eloszlatom az arcomon. illata alig van, de tetszik, örülök, hogy csak egy összetevője van! Valaki mondta, hogy neki megül az arcán az olaj, ezért az argánolajat jobban szereti, de nekem ezzel nem volt gondom, mivel az arcom felszívja majdnem teljesen ezt az olajat.

Smink alá nem szeretem, mert akkor a korrektor és alapozó elmászik tőle. Ezért csak este szoktam használni. A müllerest is ki fogom próbálni, bár annak a csomagolása nem biztos, hogy ennyire be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

N

széva

2018. november 19.

Az argán olajtól kicsit jobban szeretem,mert nem zavaró az illata a hatása viszont hasonló. Én belecseppentek az arcápoló szérumomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

mildiko87

2018. október 29.

Eddig nem használtam még olajokat, de ez valami szuper termék. Esti rutinom része, már a második üveggel használom. Reggelre puha, ápolt bőrképet kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

TimeaZsofia

2018. október 7.

Nagyon szeretem a MediNatural termékeit, ezt az olajat is, az argánolajat, a csipkebogyó olajat és a neem olajat is. Előttem már leírták az összes jó tulajdonságát, csak megerősìteni tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

aesthete

2018. október 5.

Legtöbbször csak önmagában használom az arcomra esténként. Szépen hidratálja a bőrömet, hamar beszívódik és nem okoz pattanásokat. Előfordul, hogy hidratálóba vagy kézkrémbe is keverem, hogy fokozzam a hatást. Favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Első jojoba olajom volt, nagyon jó, csak túl kicsi, és ahogy fogyott úgy lett erősebb a szaga(?)
Azóta a nagy müllerest (150 ml) használom, amit Németországban vett nekem barátnőm ugyanennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.