MediNatural

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simmondsia chinensis Oil - bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

perszehogy

Korcsoport: >54
2024. április 2.

Eleinte az arckrémemhez használtam pluszként, mivel így 55 éves koromra elég száraz és vízhiányos a bőröm. Aztán egy huszárvágással dobtam az arckrémet és már csak ezt használom reggel-este. Bevizezem az arcom, aztán vizes kézzel bemasszírozok 5-6 csepp olajat. Tökéletes. Puha az arcom, szép a bőröm tőle. Ráadásul még olcsó is és nem terhelem magam mindenféle adalékanyagokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 2.

april

2023. szeptember 24.

Szuper hidratáló, bőrápoló termék, nem zsírosít, hamar beszívódik. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

Szuper hidratáló, bőrápoló termék, nem zsírosít, hamar beszívódik. 5*

M3la

2023. július 3.

Este arckrémbe cseppentem, úgy viszem fel az arcomra, nagyon szereti (főleg télen). Volt, amikor túlzásba vittem, szinte minden nap használtam, úgy kicsit sok volt a bőrömnek, jelezte is finoman. A hajamra is használom, igyekszem rendszeresíteni, remélem, hogy fogja szeretni hosszútávon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 3.

timimimi

2023. május 31.

Este szoktam pár cseppet felvinni a már krémmel bekent és beszívódott arcomra és nekem nagyon bevált, reggelre feltöltődik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 31.

norisz

2023. január 3.

Nagyon szuper termék! Már az első használat után reggel láthatóan jót tett az arcomnak, elképesztően puha lesz tőle mindig. Hosszú távú a hatása, mert teljesen rendszertelenül használom és érezhetően napokig sokkal jobb állaga van a bőrömnek.
A hajamra és a fejbőrömre is szoktam használni hogy ne száradjon ki a hidegben, hajmosás előtt kb. 1 órával masszírozom be, majd alaposan lemosom. A hajbalzsamba is szoktam csepegtetni pár cseppet, nagyon puha és könnyen kifésülhető lesz tőle, illetve sminknél is használom, sokkal intenzívebb színt eredményez nekem.
Ajándékba is szoktam venni, mindig bejön:)

Update: közben tovább "fejlesztettem" a felhasználáson, a korábbi véleményem még 2018-as, volt idő tökéletesíteni :) pakolásba emellett teszek még argán és avokádóolajat, soha ennyire jó hatást nem értem még el! Illetve külön plusz pont, h közben lett egy kis máltaim, akinek szintén könnyen gubancolódik a haja, de ezt (és az argánt meg a mandulát is) bátran lehet rajta is használni, nagyon széppé teszi a szőrét :) közel 5 éve használom ezt az olajat, de szerintem a következő 40 évben is állandó társam lesz, nem éri meg a méregdrága kemikáliákat megvenni, amikor saját keveréssel, természetes csodakozmetikumok hozhatóak létre. kötelező darab! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 3.

Ajándékba is szoktam venni, mindig bejön:)

asdf27

2022. november 20.

A Four Seasons-ben találkoztam először ezzel a márkával, a Borsmenta illóolajával (ajánlom mindenkinek),
Körömágyra vettem, első használat után is szebbek lettek a körmeim, még próbálgatom más száraz bőrfelületeken is: könyök, térd, különsen láb, illetve hajvégek, mert a hajam nem tolerál semmilyen hajbalzsamot, ajakra is, hogy legyen valami kíméletesebb, mint Carmex.
Eddig nem szerettem az olajokat, mert csalódtam bennük (lsd Aromax csipkebogyó olaj), szerintem ez jobb minőségű, mint az Aromax, mert azokkal nem boldogultam. Nem emlékszem, hogy tőlük próbáltam-e a jojoba olajat.
update: kéz, ajakápolás 5*
ui. az ötlet a The Salon Life YouTube Channel-ről jött, ahol nagyon kéz-bőrápolási tippeket, manikűrt mutatnak be. Szépen javul a bőr a kezemen Dr Dray Neutrogena kézkréméjével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 20.

update: kéz, ajakápolás 5*

AEszter25

2021. december 23.

A kozmetikusomnál szerettem bele a zsályaolajba, amit aromaterápiaként itthon is használni akartam. Égen-földön kutakodtam megfizethető zsályaolaj után, és amikor végre megtaláltam, akkor jött a következő kérdés, hogy mibe keverjem bele? Hát ebbe. És micsoda páros született! Mindenre is vigasz, amikor fogom magam, kikapcsolok, és - egy újabban beszerzett gua sha masszírozó eszközt is bevetve - csak arra figyelek, ahogy ez a két olaj levisz alfába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

cheetah

2021. szeptember 28.

Csatlakozom az 5 csillagosok klubjához, nekem nagyon bevált, csak jót tudok mondani róla: szépen hidratál, nem okoz pattanást, gyönyörű bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Sophie33

2020. július 2.

Imádom, bőrtisztításra használom lassan egy hete, puhább és szebb a bőröm, és tényleg nem fénylik annyira pedig nagyon zsíros, fénylő az arcom. Nagyon rá vagyok kattanva :D, jó termék, alig várom minden nap az estét hogy használjam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Petravagyok

2020. június 12.

Testápolóba és arc krémbe csepegtetek pár cseppet ➡️ gyönyörű, egészségesen ragyogó bőr az eredmény ☀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.