MediNatural

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simmondsia chinensis Oil - bőrpuhitó, kondicionáló minden típusú, de különösen a száraz vagy vízhiányos öregedő bőr ápolására.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Első jojoba olajom volt, nagyon jó, csak túl kicsi, és ahogy fogyott úgy lett erősebb a szaga(?)
Azóta a nagy müllerest (150 ml) használom, amit Németországban vett nekem barátnőm ugyanennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

zsebmano

2018. augusztus 31.

Remek dolog ez a jojoba olaj, nekem nagyon bevált. Nem olcsó, de megéri az árát. Már 3. üveggel veszem, arcra használom leginkább. Abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Preciosa

2018. július 2.

Szuper kis minden egyben termék: arcra, szemkörnyékre, körömágyra, hajra is tökéletes a meglévő kencék felturbózására, vagy önmagában! Bio, és természetes is amellett, hogy hatásos. A pattanásos bőr olaja, mert nem komedogén. A párom a szakáll-olajába teszi:) Szeretjük, mindig lesz itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

zana525

2018. május 16.

Azt hiszem, hogy megtaláltam a "reggeli diszkógömbfej" és az óránkénti sminkigazítás ellenszerét. Ráadásul pattanásokat sem okoz, mivel ez az emberi faggyúhoz legjobban hasonlító olaj, ezért képes a mitesszerekbe kerülve felhigítani, és kitisztítani az eltömődött pórusokat. Reggel és este pár cseppet teszek az arcomra. Nagyon ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

ziadrienn

2018. április 23.

puha bőrt varázsol

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

puha bőrt varázsol

izabella73

2018. március 29.

Van amikor hidratáló krémbe vagy kézkrémbe keverve,van hogy csak magában használom,nagyon szeretem mert hamar beszívódik,nem hagy zsíros,ragacsos utóérzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

pannababo

2018. február 4.

Valóban csodálatos, ahogy mindne értékelés is írja, a fejbőrőm megmentője és a körmömé is, de a legelkeseredettebb napjimon az arcomat is helyre állítja. Szuper !!!!! 2 alkalmommal már elhasználtam, folytatom ezta tevékenységet :)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

kristinakroes

2018. január 24.

Ha olaj, akkor csak is jojoba! 20 ml kiszerelés pont jó, mert csak ritkán nyúlok érte és felesleges nagyobb kiszerelést tartani. Nagyon szép lesz tőle a bőr. A miteszereket is szinte kioldja a bőrből, könnyebb kitisztítani a pórusokat. Hámlasztás+jojoba, ez a miteszergyilkos páros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Amadea

2017. december 20.

Nem rajongok az olajokért, valahogy mindig csak állnak a polcon és frusztrálnak engem, de ez megszerettette magát velem. Amióta hideg van, a hidratálókrémbe (TO NMF+HA) keverek pár cseppet, összekutyulom a kézfejemen és másnap reggel sokkal ruganyosabb a bőröm. Tegnap este már a kézkrémbe is befurakodott, a napi krémezés ellenére száradnak a körömágyaim, ezt a problémát is orvosolta, hála az égnek nem kell a meglévő mellé vennem egy testesebb kézkrémet. A testápolót is dúsítani fogom vele.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

ildiko9898

2017. november 9.

Nagyon tetszik jól hidratál, a pattanásos bőrt kezeli, a szemkörnyéket lehet vele ápolni, hajra, fürdőbízbe lehet rakni az ára is jó és még ráadásként bio termék is. Nem tudok róla rosszat írni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.