MediNatural

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mese0211, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Hidratáló krémek

Tisztító hatású arcpermet, ami igazi megnyugvást ígér a bőrnek és léleknek egyaránt. Elősegíti a helyes hegesedést és a bőrsejtek megújulását, miközben hatékonyan normalizálja a bőröd.

• nyugtatja és bársonyosítja a bőrt, típustól függetlenül
  • azonnali felfrissülés az arcbőrnek
  • hegesítő, elősegíti a kisebb bőregyenetlenségek tompítását
  • pattanások fertőtlenítésére és gyulladáscsökkentésére
  • segít az arcápoló olajok  optimális felszívódásában.
  • üdítő arcpermet a nyári hőségben
  • napégés után hűsítésre
  • smink fölé is használhatod
  • Férfiaknak ideális borotválkozás utáni arcápolásra (After Shave)
  • mesés levendula illattal ölel körbe
  • aromaterápiás hatás- nyugtató

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

norisz

2023. szeptember 5.

Szintén egy évek óta állandóan használt Medinatural termék nálunk. Nem is értem h nem véleményeztem még :D Nekem picit olyan kategória mint az Irix: mindig kell lenni belőle otthon, mert nagyon sokféle problémára használható! Nyáron felfrissítésre, csípésekre, ha kidörzsölődik a bőr, napégésre, stb. Ez az egyetlen kozmetikum egyébként amit a férjem hajlandó az arcára tenni (szerintem mert effektív és extra gyors :D), borotválkozás után egy csoda (nem csak férfiaknak!). Ár-értékben szuper, sokáig eláll, szóval szerintem egy próbát mindenkinek megér. A rózsavizét is használtam a márkának, de nekem ez sokkal könnyedebb, jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

Eszti12

2021. január 9.

Számomra ez a permet egyszerű, de nagyszerű! :D Hidratàl és a rutinom részeként támogatja a bőrápolásom. Felfrissítő, kellemes érzetet hagy a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Edu89

2020. augusztus 9.

Nagyon szuper! Nyáron használom napközben frissítésre, és csak úgy issza be a bőröm. Nem szárít, nem ragad, nyomtalanul teszi a dolgát. Az illata pedig isteni, nem az a wc illatosító mű levendula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

DoDobogyo

2020. augusztus 3.

Tégelybe zárt csoda <3 Kozmetikus után 10 nap múlva vagyok vállalható arcú, mert a mélyen lévő mitesszerektől mire megszabadít úgy nézek ki mint akit agyonvertek... Na, most 5 nap után teljesen vállalható fejem van, a hegek amit látszanak azt egy jó alapozó szinte maradéktalanul eltünteti. 10 napból 5 nap lett, és semmi más nem változott a napi rutinomban, csak annyi, hogy a rendes tonikom félreraktam és helyette ezt a terméket használtam mint arctonik. Csillagos ötös!

UPDATE: ismét kozmetikusnál jártam, és mivel a mitesszereim nagyon mélyen vannak, iszonyatosan heges maradt az arcom, de 5 nap alatt megint csodát alkotott <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

xszemyx

2020. június 18.

Csodálatos illata van, estére nyugtató hatású. Segít jobban beszívódnia a levendula virágvizes zselének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Fruzsonna

2019. november 14.

Nagyon imádom nagyon gyorsan megjött és ki is próbáltam a rózsavizes után rendeltem őt és mattít enyhén az illata csodás egyszerűen ujravevős <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Helene

2019. október 23.

Leginkább arctisztításra használom. Egy vattapamacsra rácseppentek egy kicsit és ezzel áttörlőm az arcom. Szépen leszedi a koszt. És legalább nem valami agyon vegyszerezett arctisztítót használok, hanem természeteset, ami nem bántja az arcbőrömet. Van hogy néha napközben is befújom vele az arcomat, hogy felfrissítsem. Szeretem és biztosan újrafogom vásárolni még jó néhányszor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

mese0211

2019. április 24.

Imádom az illatát, felfrissít, szép és egyenletes arcbőrt eredményez. Arcápoló olajokkal együtt tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.