MediNatural

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HDR, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépe olaj értékes összevetőinek köszönhetően alkalmas a  száraz, hámló, érzékeny gyulladt bőr ápolására. Enyhíti a bőr viszketését, kiszáradását, segíti a bőr védő rétegének helyreállítását, a bőr megújulását, kiválóan hidratál. Ideális a szem körüli érzékeny terület ápolására, a ráncok kisimítására, halványítja a szem alatti sötét karikákat. Rendszeres használatával fokozatosan csökkenthetők a szem és száj körüli finom ráncok.

A ligetszépe olaj különleges, gamma-linolensavat tartalmazó zsírsav összetételénél fogva, biztosítja a bőr egészségét, támogatja öngyógyító képességét.​

mese0211

2019. április 24.

Számomra hozza amit ígér, nagyon jól hidratál, száraz bőrre valóban segítséget nyújt. Viszonylag gyorsan beitta a bőröm, egyedül az illatát nem tudtam megszeretni, de emiatt nem vonnék le pontot. Megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil