MediNatural

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• könnyen beszívódik, a szomjas bőr gyorsan beissza
  • hidratálja a bőrt, és ragyogást ad neki
  • puhává, rugalmassá teszi a bőrt és megóvja a kiszáradástól
  • még az extrém száraz, repedezett bőrt is képes ismét bársonyosan puhává tenni
  • ekcémás bőrre is alkalmazhatod, olyan kíméletes
  • kiválóan alkalmas a haj kondicionálására
  • táplálja, erősíti, egészségessé és csillogóvá varázsolja a hajat
  • antibakteriális és antifungális hatása is van
  • száraz bőrre, berepedt sarokra és érzékeny körömágyra is használhatod

Audry1

2019. szeptember 17.

Bőrömre és hajpakolásra is használtam!

Kezdem a bőrrel. Valóban táplálja a bőröm, ami eléggé száraz sajnos mindenhol (test, arc). Arcomra ritkán kenek belőle, nekem arra bevált a csipkebogyó, argán vagy avokádó olaj. Testre kenve nekem kissé zsíros hatású, nehezebben szívódik be, viszont tényleg selymes és puha lesz tőle a bőröm, így nem kell naponta kenegetni. Télen is jó szolgálatot tett, bár minden finomítatlan kókuszolaj is tenné a dolgát.

Hajpakolásként is segít a hajamon, ami régen a hajvasalástól és festésről kissé roncsolódott (és ez még a szebbik megfogalmazás volt). Sajnos gyorsabban zsírosodik a hajam tőle és nem olyan könnyű kimosni sem. Emiatt leginkább a problémásabb területekre használom, ami nálam a hajvégeket jelenti. A javulás valószínűleg a vitaminoknak, a már gőzölős hajegyenesítőmnek és a festésmentes időszakomnak is köszönhető, de rosszat biztosan nem tesz a hajamnak!

A Herbavitál terméke olcsóbb és kétszer annyi van benne, mint ebben, én maradnék inkább annál.

Összességében ár/érték arányt is figyelembe véve 3,5 csillag lenne, de mivel olyan nincs, így 4 csillagot adok neki jófejségből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bőrömre és hajpakolásra is használtam!

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil