MediNatural

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsi70, Módosítva: 2020. június 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A ghánai shea vaj összetétele sokban hasonlít az emberi bőrt védő természetes emulzió összetételére. Sztearin-és olajsav mellett esszenciális zsírsavakat, E-vitamin, béta karotin és allantoint, valamint gyulladáscsökkentő triterpénalkoholokat tartalmaz. A bőrben felszívódva hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét.

•  • ráncosodás és öregedés jelei ellen
  •  • ajkakra és az arc érzékeny területeire
  •  • irritált bőrfelületre (pelenkától kipirosodott, borotválkozás után, szőrtelenítés után)
  •  • sérült, megkeményedett vagy töredezett bőrre
  •  • bőrkiütésekre, ekcémákra, bőrgyulladásokra
  •  • pikkelysömörös bőrre
  •  • napégette vagy enyhén sérült bőrre
  •  • száraz fejbőrre
  •  • száraz, töredezett, festett hajra

Zsuzsi70

2020. június 23.

Tényleg csodaszer!
Száraz korpa ellen tökéletes, testápoló nak nedves bőrre tökéletes, arcra tökéletes.
Először fura volt az illata, három nap után már imádom azt is.
Kicsit macerás a használata, én a kezemben melegítem fel, de megéri, mert nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

Tényleg csodaszer!
Először fura volt az illata, három nap után már imádom azt is.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)