MediNatural

Ár:   930 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 930 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2013. október 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 930 Ft

Hígítatlan, laboratóriumban bevizsgált 100%-os természetes illóolaj, amely semmilyen hozzáadott anyagot nem tartalmaz.

Illat: fűszeres, kámforos, gyógynövényes

Ajánlás: légterek frissítése, párologtatás, aromafürdő, lábfürdő, korpás haj ápolása, pattanásra, rovarcsípésre

Összetevők: Terpinene-4-Ol,  Terpinen-Gamma,  Terpinen-Alfa,  Limonene D

Ár: 930 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kliszvi

2021. augusztus 13.

Olyan arcüreggyulladásom volt, hogy már az antibiotikum sem nagyon használt. Kétszer inhaláltam forró vízzel és pár cseppel ebből a teafaolajból és gyakorlatilag megszűntek a tünetek. Ennél jobban semmi nem bizonyítja a tisztaságát és hatásosságát. A betegség után a diffúzodba csepegtetve használtuk. Azért adok öt csillagot, mert tényleg a csodaszer kategóriába sorolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Schmetterling

2021. augusztus 2.

Elég sok pattanásom van T-vonalban. Ezt közvetlenül a bőrömre, a pattanásra viszem fel este-reggel. Nem irritál. Ha hamar kezelésbe veszek egy kialakulóban lévő pattit, bizony gyosan "visszafejlődik" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

fioretta

2021. március 6.

Tiszta, magas minőségű, a legjobb teafaolaj amit eddig használtam. Hatásos, több mindenre is szoktam alkalmazni (lábköröm ápolásra, pattanásra, párologtatásra..) Nagyon tetszik az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

PSM

2021. február 18.

A legjobb teafaolaj, amit eddig használtam! Nem okoz irritációt, mint egy-két másik és valóban hat a kezelt felületen! Pattanásra, viszketésre, lábujjon a köröm ápolására is zseniális! Mindenki tegyen vele egy próbát, akinek ilyen problémái vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Sophie33

2020. július 13.

Kb egy hete használom, előtte a Body shop teafa olaját használtam. Ezt sokkal tisztább, jobb olajnak tartom, nem mar, hanem inkább hűsít, és szépen kezeli a pattanásaimat is.
Arctisztításra használom, forró türcsivel letörlöm utána és szépen megnyugszik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

BDorin

2019. december 6.

Az arcomra nem használom minden nap, csak ha megjelenik rajta egy-egy nagyobb pattanás akkor ecsetelem be egy fülpiszkálóval. Már másnapra érezhető a javulás. Ezen kívül a medinatural shea vajába keverve használom a talpamra. A shea vaj nagyon jól puhítja a bőrömet a teafa olajtól pedig az egyébként izzadós lábam is felfrissül és nem kell tartanom a lábujj vagy körömgomba kialakulásától sem. :) Ezen kívül a háztartásban is nagyon hasznos, felmosáshoz és mosódió gél készítéséhez is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

bettymed93

2019. augusztus 1.

Én már a második üvegcsével fogyasztom, szerintem szuper termék! Nem használom minden nap, csak ha az arcomon vagy hátamon megjelenik egy-két gyulladt pattanás. Ilyenkor csak a pattanásra kenek az olajból reggel és este és nagyon hamar megszünteti a gyulladást! Jobb mint akár milyen drogériás termék és ami számomra nagyon fontos, hogy nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot! Csak ajánlani tudom, a többi olajukkal együtt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Mira88

2018. június 14.

Azt tapasztaltam, hogy semmi más nem érhet a közelébe a teafaolajnak, a drága krémek sem, és tényleg jó, hogy természetes szer. Nekem általában más teafaolajok is használnak, pattanásra szoktam tenni hígítatlanul 1-2 cseppet. Azért napi használat mellett így is elfogy egy kis üveg elég gyorsan, ezért tetszik, hogy ebből a márkából létezik XXL kiszerelés. Tapasztalatom szerint érdemes azért még a kialakuló stádiumban alkalmazni, és szépen lehúzza a gyulladást, illetve a problémás területeken megelőző kezelésként alkalmazható a lemosás. Valahol írják, hogy nem szabad hígitás nélkül használni. Nagy mennyiségben tényleg nem használnám töményen. Én általában micellás víz után használok 1-2 cseppet, így még nedves a bőr, majd 1 perc után lemosom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

blackprincesss

2018. március 28.

Egész jó. Nem értem ezt a terméket, néha használ, néha nem. Az illata egész jó, nem sokáig érezni. Sajnos nekem az egész teafaolajos csomag nem vált be, és ezt nem is értem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

TolgyesV

2018. január 14.

Én is pattanásos bőrre használom. Amit tudok mondani róla az csak jó! A sok bőrgyógyász által felírt kence nem használt, vagy nagyon szárította a bőröm. Most használom kb. 1 hete (a szintén Medinatural-os teafaolajas szappan és arctej mellett) és máris sokkal kevesebb a pattánás, és simább a bőröm. Nem szoktam vélemény írni itt Krémmánián, inkább csak nézegetem a hozzászólásokat. De most úgy éreztem, hogy jobb ha minél többen tudják hogy ez a kis olaj csodaszer és nem kell a méregdrága krémeket venni, mert ez is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.