MediNatural

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szavitrii, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A zöld kávé olaj kiváló a karikás, táskás szemkörnyék érzékeny bőrének ápolására, és a ráncellenes, anti-aging bőrápoló programokhoz. Könnyen felszívódik, segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, táplál, regenerál, minden bőrtípus számára ideális választás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rreeaa

2023. február 9.

1 cseppet oszlatok el reggel és este a szemkörnyéken. Elég hamar be is szívódik. Nem használom olyan rég óta, így nem tudom, mennyire használ, mindenesetre szeretem kenegetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 9.

vaczkor

2022. augusztus 20.

Rögtön felkelés után szoktam használni, úgy, hogy ezt a zöld kávé olajat és a "Medinatural szemkörnyékápoló szérum táskás szemekre" című szérumot ujjbeggyel rápöttyingetem a reggeli táskákra.
Előbb a szérumot (az azonnal beszívódik) és utána a zöld kávé olajat.
Mire megreggelizek, addigra ez a két cucc egész jól lehúzza a reggeli pufikat.
Az olaj nekem nem szívódik be, úgyhogy ezt le kell mosnom, mielőtt a nappali krémet felkenem.
Szeretem és újraveszem, jó szívvel ajánlom. Nem irritálja a szememet, sem a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

Előbb a szérumot (az azonnal beszívódik) és utána a zöld kávé olajat.
Mire megreggelizek, addigra ez a két cucc egész jól lehúzza a reggeli pufikat.

Andikri

2022. június 1.

Fantasztikus kis olaj. Valóban puhítja a bőrt. Erős kávé illata van, de nem sokáig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 1.