MeMeMe

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: adrienne, Módosítva: 2017. január 30.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4690 Ft

Baked típusú.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

adrienne

2013. május 15.

Gyönyörű szép élénk, tartós színek, a legjobb szemhéjfesték amit valaha vettem. Egyetlen bajom van vele, nem túl sok árnyalat kapható. Remélem lassan lecserélik a színeket és lesznek újak is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.