MeMeMe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: adri97323, Módosítva: 2013. április 17.

Rendkívül kellemes, könnyű szaténkrém-alapozó harmatos, hidratált finish-el. Hosszantartó hatás, egész nap a helyén marad miközben ápolja a bőrt. SPF 15 fényvédelemmel ellátott, mikropigmentekkel dúsított, antioxidánsokat tartalmaz. A nyúzott, fáradt bőrt is ragyogóvá varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beauty90

2015. szeptember 17.

A legjobb termek amit valaha hasznaltam..kisse szaraz a borom de ez az alapozo csodat tesz vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

gilmorelany

2013. december 3.

Teljesen véletlenül jutottam hozzá, de nem is bántam a leirása alapján, viszont maga az alapozó egy csalódás; a bőröm egyáltalán nem csúnya, viszont ez semmit sem használ, se nem egyenliti ki a bőrt, de még csak ragyogóvá sem tette, hidratáltságot nem érzek, próbáltam szivaccsal és ecsettel is felvinni (lapossal és köralakú alapozóecsettel is), de semmi; más, olcsóbb termékek többet tudnak. Tartósságáról egyenlőre nem tudok nyilatkozni.
Pozitivum: a SPF és az illata (krémesen lágy, nem zavaró)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

Pozitivum: a SPF és az illata (krémesen lágy, nem zavaró)