Meridol

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tanja88, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez a fogkefe az érzékeny ínyre és fogakra lett kifejlesztve. Lágy sörtéinek köszönhetően a fogmosás ínyvérzés nélkül végezhető. Alaposan tisztít és kisméretű feje végett könnyen elér a nehezen tisztítható helyekre is.

lisbeth10

2021. szeptember 3.

A szájsebészeti műtétem után javasolta az orvosom és nem is használok mást azóta :). Igaz, óvatosan mostam fogtam a műtét után, de egyáltalán nem tapasztaltam fájdalmat, kellemetlenséget. Hihetetlenül puhák a sörtéi. Szerintem kisebb feje van, mint a többi fogkefének (ha tévedek, bocsánat), kicsi szám van, más fogkefével nehezen tudom megmosni hátul a fogaimat, de ezzel szépen elérem őket. Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

lovecreams

2021. január 21.

Hiába lágyak a sörték, maga a fej nagyon keskeny,nem fedi be a fogsort teljesen, így tökéletesen sérti az ínyeket. Curaprox 5460-at nem veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Tanja88

2018. április 9.

Ez volt az első iyen puhább típusú fogkefém és nagyon szerettem:)
Nem vérzett az ínyem és szépen tisztított és mikor láttam, hogy nincs ide feltöltve rögtön cselekedtem:D
Egyedül az árával van a probléma....csak akciósan veszem különbem drágállom:'(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Ez volt az első iyen puhább típusú fogkefém és nagyon szerettem:)
Egyedül az árával van a probléma....csak akciósan veszem különbem drágállom:'(

Aprilla

2017. augusztus 27.

Tökéletes. Lágy és kíméletes az ínyemhez. Ennél lágyabb fogkefét nem lehet találni! Én csak ezt és egy másik, olcsóbb márkájú (de ugyanilyen) fogkefét bírok használni. Az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Rure90

2017. június 25.

Update : 2 hét használat után jöttek a gondok, konkrétan sírógörcsöt kaptam minden egyes fogmosás után (napi 2x mosok), annyira begyullasztotta minden alkalommal az ínyemet, ami fájt, vérzett, lüktetett és nem lehetett hozzá érni. Utána már a fogaim is fájtak. Vettem egy másik fogkefét, más márkától, annál nem volt ilyen. Aztán mikor újra próbálkoztam ezzel, megint fájt... használhatatlan, nem is értem,hogy tudják műtét utánra ajánlani, ha a sima egészséges fogínyt is hazavágja..

Talán az egyik legjobb fogkefe, amit próbáltam. Jól tisztít, gyengéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Talán az egyik legjobb fogkefe, amit próbáltam. Jól tisztít, gyengéd.

Marcsus

2016. november 14.

Nagyon puha, gyengéd, akinek fáj/vérzik az ínye fogmosás során, annak nagyon megéri beruházni rá! Anyáéknál használom, ha néha náluk alszom, a többi durva keféhez képest valódi felüdülés, tökéletesen tisztít, nem bántja az ínyemet, itthonra is be fogom szerezni. Egyedül az árával van gond, nem korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.