Officina Merta

Ár:   590 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Kizárólag természetes összetevőkből készített ajakápoló, mely ápolja a száraz, repedezett és irritált ajkakat. A természetes méhtermékeknek (méhviasz, propolisz, méz) köszönhetően nem csupán hidratálja az ajkakat, hanem erőteljes gyulladáscsökkentő hatással is bír. Kiválóan nyugtatja az ajkak égő, viszkető érzését, ezért ajánlott az ajakherpesz jellegű tünetek kezelésére is.

natasa

2020. október 12.

Az egyik legjobb ajakír, amit használtam eddig. Nagyon jók az összetevők. Nem túl zsíros, érezhetően ápolja és puhítja az ajkakat. Nem marad idegesítő réteg, és az íze/illata is nagyon kellemes: vaníliás, de nem gyomorforgató. A Herbáriában vettem. Jó kis magyar termék, igazán árulhatnák a drogériákban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

Petravagyok

2019. január 27.

Nagyon szerettem volna szeretni, nagy tiszteloje vagyok a hazai naturkozmetikum keszitoknek. De sajnos semmi extrat nem tapasztaltam. Kellemes viselet, de gyakran kellett ujra kennem es vartam, hogy elfogyjon :( De ugyanezen márka selyembalzsamja viszont zseniális lett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

clairenoctuelle

2019. január 20.

Imádom! Ez az ajakápoló kiváló példája annak, hogy nem feltétlenül kell vagyonokat költeni arra, hogy kiváló összetevőket tartalmazó, minőségi kozmetikumra tegyünk szert. Csak jót tudok mondani erről a termékről: tökéletesen ápolja a kicserepesedett ajkakat, az íze kellemes vaníliás-méhviaszos, ár-érték arányban igen kedvező, ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax