Messelia Naturfarm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wanna, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

100% Butyrospermum Parkii

Wanna

2014. augusztus 18.

Én erre a krémre egy vásáron találtam rá. Természetesen azonnal kipróbáltam a kezemen, és nagyon puhává tette. Nővérem szerint vanília illata van. Kedvenc krémem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)