Méthode Jeanne Piaubert

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   2 x 25 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Kircsilany, Módosítva: 2015. július 29.

Ár:   27 000 Ft
Kiszerelés:   2 x 25 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Karcsúsító szer, mely csökkenti a zsírpárnák méretét és a narancsbőrt. Nem csak üdébb lesz a bőre, de feszesebbé és lágyabbá válik. Annyira hatékony, hogy akár 1 hét alatt 1 ruhaméretet változtathat!

• Láthatóan megszünteti a zsíros lerakódásokat és eltüntei a narancsbőrt
  • A bőr puhább, feszesebb és simább lesz

Gittab88

2016. augusztus 12.

Strawberryről rendeltem, 22.945Ft-os áron, ami becsapós, mivel vámoltatni kellett, ami plusz 10ezer Ft-ot jelentett, ez nem volt feltüntetve.
Maga a termék nagyon jól néz ki, minőségi hatást kelt, de sajnos az üvegcse nem az, vagy egy rossz darabot fogtam ki, nem jó a pumpája, hosszas szórakozás után az éjszakai része kezdte adni a krémet, viszont a nappalit szét kellett vágnom, hogy hozzá férhessek.
Az éjszakai krém zselésebb állagú, míg a nappali folyékonyabb, hígabb. Mindkét változatnak finom illata van, könnyen kenhetőek, gyorsan beszívódnak, nem marad ragacsos érzés.
Az üveg miatt egyelőre 3 csillagot adok, a végeredménnyel pedig jelentkezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Az üveg miatt egyelőre 3 csillagot adok, a végeredménnyel pedig jelentkezem.