Mexx

Ár:   3880 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A harmonikus női illatban a zamatos nyári gyümölcsök keverednek a friss virágokkal. A fejjegyben megtalálható az ananászlevél és körte, a szívjegyben a magnólia, frézia és a sárga mirabella szilva, az alapjegyben pedig a pézsma és a szantálfa.

♡ MeXX Summer ♡
Ár: 7500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: teli / doboz nélküli, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Megara

2020. július 20.

En most DM-ben próbáltam ki, és még most este is érzem magamon. Nem rossz illat, ilyen kis gyumolcsos, de van egy másik mexx ami jobban tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Kikixxx

2020. január 8.

A legek legje számomra. Egy drága parfümömet sem dicsérték meg annyian, mint ezt. Nagyon boldog és valóban nyárias illat, ami annyira boldog és nyárias, hogy tavasszal, ősszel és télen sem akarok lemondani róla! :-) A summer edition minden évben értelemszerűen egy kicsit más, de szerencsére ezt még meg tudtam rendelni online.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Pongyos

2018. július 8.

Gyümölcsös koktél illata van, ami nyáron nagyon kellemes. Tartósnak egyáltalán nem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Szeretem az illatát, finom édeskés de mégis könnyed. Átlag hétköznapokon, kutyasétához, kiránduláshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Danina9592

2015. december 5.

Végre sikerült beszereznem belőle egy 20ml-s változatot. Nagyon kellemes illata van, és tényleg rögtön a nyár jutott róla az eszembe. Nagyon tartós, szolid, de közben bohókás illata van. Nálam egyértelműen a nyár illata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

tiamoitalia

2015. március 16.

Nem rossz, de nem fogom ujra venni. édes kortés illat, nekem ez tokeletesen megteszi a nyari hétkoznapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

2014. augusztus 22.

Kirobbanóan energikus, friss illat, szerintem az eddigi Mexx Woman nyári kiadások közül ez a legjobban sikerült. Emlékeztet a Mandarina Duck Cute Pink illatára, amit sajnos már nem gyártanak. Valóban nem egy mestermű, nem egy bonyolult kompozíció, de van amikor csak ennyi kell, egy kis gondtalan friss gyümölcsösség. Nálam simán megfér az illatos fiókban a nevesebb és a niche illatok mellett ő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

eandi

2014. július 11.

Annyira finom gyümölcsös illata van. Egyszerűen friss, kellemes. Tavaszra és nyárra tökéletes választás. A tartóssága nálam érdekes, többen is megjegyezték este vagy délután, hogy milyen kellemes illatom van, pedig kora reggel fújtam. Nekem ez nem tűnt fel, meg is meglepődtem, az első órákban intenzív, de én utána nem is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

kittiy

2014. június 19.

Tartósságra nem a legjobb, de illatra istenifincsi. Imádom a gyümölcsös édes illatokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

nyarigabi

2014. május 29.

Nagyon dinnyés. Samponnak vagy tusfürdőnek elfogadnám, de parfümnek kevés. Túl édes is, egy kis citrusosság ráférne. Tartóssága gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.