Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Mexx Wild illatával.

Виктория

2014. január 8.

3€-ért vettem (eredeti áron 12€) kiárusítva még Németországban. A parfümjét nagyon szeretem, de ez sajnos épp hogy csak közelít hozzá illatban.
Sokat kell elhasználni belőle, és nem akar habozni, de lényegében nem rossz. A csomagolás nagyon szép, jól mutat a polcon a parfümmel és a testápolóval.
A teljes árát nem éri meg, de ennyiért nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

A teljes árát nem éri meg, de ennyiért nem bántam meg.