Michael Kors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetevők: fűszerek, virágos jegyek, pézsma

laracroft

2019. szeptember 24.

UPDATE:
Úgy emlékeztem hogy hasonlít a J'adore-okra, melyek iránt pár napja érthetetlen szerelemre lobbantam, így ma három flankert is magamra fújtam a drogériában, plusz akkor már a Radiant Rose Gold lett a negyedik illat. Így, egymás mellé fújva viszont mégis erősen elkülönült.
Harsányabb az indítása, szinte fejfájdítóan erős jázminos-gardéniás virágillat, nekem az első egy óra túl sok, túl erős, pedig mindössze egy fújásról beszélünk. Aztán elcsendesedik, és isteni finom leszáradásba hajlik át, kiissé vaníliásan édes finom virágillat. Isteni. Szebb, mint a Dioroké. Még gondolkodós az első fél/egy óra miatt.

EGY ÉVE:
Szerintem is nagyon hasonlít a J'adore-ra,csak egy kicsit finomabb. Nekem nagyon tetszik. Friss, virágos, fűszeres. Rajtam erős és tartós is, nyolc órával a felfújás után csak a fürdés szabadított meg tőle. Valószínűleg ha így marad, hogy ennyire tetszik, meg is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

UPDATE:

EGY ÉVE:

zina

2018. december 30.

Imádom a fűszeres , erős illatokat, de szerintem ez büdös. Nem tudok elvonatkoztatni a húsvéti 200 forintos benzinkutas locsolókölnitől :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

nellik

2018. szeptember 30.

A legeslegjobb parfüm, amit valaha próbáltam! Erős virágos, fűszeres, tartós illat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Luiselotte

2017. május 16.

Barátnőm ezt kérte ajándékba születésnapjára. Nem az a parfümrajongó típus , kiváncsi lettem, hogy mi hozta ennyire lázba.
A parfüm tökèletesen illik a Kors stílushoz, nagy, feltűnő darabok, messziről ordító logók , nézd itt vagyok ,180 ezrem volt erre a táskára :D
Az illat harsány, mindenhol jelenlévő, napalm hatósugarú.
Azért két pont, mert nem jön szembe mindenhol és mert nem cukorka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Az illat harsány, mindenhol jelenlévő, napalm hatósugarú.
Azért két pont, mert nem jön szembe mindenhol és mert nem cukorka.

_-Mia-_

2016. január 7.

Mikor felfújtam, rohanhatnékot éreztem, hogy megvegyem. Aztán ahogy száradt le, úgy hagyott alább a lelkesedésem. kb 40 perc után emlékeztet a Dior J'Adore-ra, amit (már) nem szeretek. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

senskin

2015. augusztus 19.

Isteni illata van! Nekem ingem, magamra veszem! Csábos, szexi illat, nehéz nekem ellenállnom neki. Így megadom magam. Tigris módra. Következő zsákmányom Ő lesz,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.