Michael Kors

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DeNoirChristine, Módosítva: 2016. március 25.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Douglas

Virágos,édes  illat nőnknek.

skin

2017. február 13.

Végre sikerült megismernem. Sajnos nem lett szerelem a miénk. Érzek rajta valami zavaró műillatot amit nem tudnék meghatározni,hogy mi is az. Érzékeltetni talán tudom, olyan szúrós az első perceket teljesen uraló szag. Enyhén vegyszeres jelleggel. Nálam aztán itt véget is ér a történet. Hiába az ezután következő virágos gyümölcs kavalkád ,a kedvemet kellően elrontja az az első benyomás ,ami nem tetszik. Tudomásom szerint teljesen friss bontásból kaptam kipróbálásra tehát kizárt a romlott termék. Azonban itt olvasva az előttem szólók véleményeit olyan mintha én egészen mást szagoltam volna. Az én példányom jóindulattal épp,hogy még nem bukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

ylexe

2016. augusztus 16.

Finom, édes, gyümölcsös, de azért túlárazott szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Finom, édes, gyümölcsös, de azért túlárazott szerintem.

CataKatinka

2016. június 7.

Bementem ismét a Douglasba, hogy fújjak egy tesztcsíkra és betegyem a táskámba...isteni, egy kicsit a csuklómra is fújtam és ez a következő tétel a kívánságlistámon.egyszerűen KELL!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Anthaval

2016. április 27.

Annyira szerettem volna szeretni, de rajtam elviselhetetlen. :( Egy 15 percig kivaloan muzsikalt a boromon de az utana kovetkezo orak horrorisztikusak voltak, a parom is konyorgott, hogy mossam le. Valoszinuleg az en borom a ludas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

senskin

2016. április 26.

Nekem olyan nagyon , de nagyon nem az esetem. Csajos, szexi és kellemes, de semmi több. Flört a napsütés alatt...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Missglamorazzi

2016. április 9.

ÚÚÚÚÚÚ! Én is Douglasben próbáltam ki ma. Még a Glamour kuponnal sem egyetemistabarát az ára, de az illata mennyei! Friss-gyümis-imádnivaló és nagyon tartós! Nagyon beleszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Timi8

2016. április 7.

Tegnap volt szerencsèm a Dugliban megillatolni, ès bàr èn nem igazàn kedvelem a friss illatokat, ez nagyon tetszetősre sikeredett! Sziporkàzóan friss, gyümis-virágos, kissè Escadas, de annàl kevèsbè szirupos, inkàbb olyan "harapnivaló", ropogós gyümis illat. Szívesen elfújnèk egy 50ml-t ebből, bàr az àràt kb.leîrni sem merem, horror... de majd csak lesz webshop-ban is! Nem vonok le pontot az àra miatt, tartós is volt. Simàn 5pontos !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.